Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a hirdetések...

Szerintetek ezek a hirdetések kamuk, vagy tényleg van olyan, aki így adja el a kutyáját?

Figyelt kérdés

Fekhelyet keresek a kutyámnak, és már a harmadik ehhez hasonló hirdetésbe futottam bele:

[link]

Ez csak provokáció? Vagy tényleg vannak ennyire hülye, nem törődő emberek, akik elektronikai cuccokra cserélik le kedvencünket?? A leírás is annyira banális, ilyen nem létezhet(ne)..


2013. ápr. 8. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
sajnos vannak ilyen emberek de azok vagy azért adják el mert nem tudnak róla gondoskodni vagy mert egyszerűen nem érdekli őket esetleg beteg... sok ember át se gondolja a kutya vásárlást pedig az nagy felelősséggel jár és sokan nem veszik komolyan azt hiszik a kutya csak egy játék szer.
2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Én télen tűzifára cserélhető kutyákat láttam mindenhol ezeken a szar oldalakon.

Elég sok ilyen van,tehát sajnos igaz. Primitívség határtalan.

2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

engem az is ledöbbentet,hogy 8 hónapos és csak 2 oltása van meg.. jó esetben 3-4-nek kéne lennie..

szegény kutya,sajnálom,hogy ilyen felelőtlen gazdákhoz került!

2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem ez általános.Legutóbb tv állvány versus szaporított mix volt az alku tárgya.
2013. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem is baj, hogy feltették. Hátra végre jó helyre kerül szegény.. :/
2013. ápr. 8. 18:12
 6/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
95%

A gondolat is felháborít. Olyan mintha a gyerekemet cserélném el pl, mosógépre.

Adja el- ajándékozza el, de árucikkre cserélni, felháborít.

Még az Állatorvosi Kamara is tárgynak tekinti a kutyát.

2013. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

és ez ? írni nem tudnak -.-


[link]

2013. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

jézusom ketrecben a kutyák :(

[link]

2013. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező amiket te lenkeltél képeket egyértelműen látni hogy egy kissebségi családnál van az akutya nekik avérükben van acsere bere,a kutya számukra csak egy haszon állat és ha egy jó üzletet csinálnak szemrebbenés nélkűl megválnak tőle mert csak apénz fontos nekik :)


Gyá a ketreceshez az oké hogy a csivik kissebbek egy patkánynál de azért ketrecben tartani akkor is kutyák akármilyen apró kis akármik is.Azok a ketrecek amúgy is hörcsögöknek tengeri malacoknak valók:)

2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam még.. Itt úgy írja, hogy bármi értelmes dologra cserélné, mintha a kutya nem lenne az :(

[link]

2013. ápr. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!