Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombaton reggel elvitték a...

Szombaton reggel elvitték a kutyámat. Muszáj volt oda adni mert ewgy mudi-vizsla keveréket nem tarthatunk panelba. Nagyon hiányzik. Állandóan csak sírok. Hogy tudnék egyhíteni a fájdalman?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Érdemes kapcsolat tartást kérni ilyenkor az új gazdikkal,vagy megnézni,hova megy a kutyus.Úgy könnyebb elengedni.
2013. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már kaptunk infót,hogy nagyon jól van.Mi vittük a gazdiknak.Mindigis egy kutyára vártam.Őt találtuk az utácn.Családtag volt.Nagyon hiányzik.Köszi a választ.
2013. ápr. 8. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy miért nem tarthattad panelban, feljelentett a szomszéd, vagy mi történt? Mindenesetre, ha már ez van, nyugodj bele, örülj neki, hogy jó helyen van! Ha jót akartál neki, vélhetően a legjobb döntést hoztad.
2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na és mégis miért nem tarthatjátok/tarthattátok panelban?

Ne magad sajnáld, hanem inkább a kutyát, hogy el kellett mennie csak azért a családjától, mert a gazdái hülyék a kutyákhoz.

2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kutyus 4 éven át kertes házban élt.Tudom hogy ők emberhez kötődnek,és nem helyhez.De mi ugy láttuk jobb lenne neki mégis egy nagyobb helyen,mágis egy nagyobb testű kutyusrol volt szó.Ráadásul nem is lenne időnk levini napi 4szer.:(
2013. ápr. 8. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te igazán szeretted a kutyádat, mert beláttad, hogy mia legjobb neki. Gondolj erre, hogy most többet fognak vele foglalkozni, és nyugodtabb és boldogabb életet élhet.
2013. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi: ).Csak a kutyának legyen jó!
2013. ápr. 8. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 mudim van lakásban. Az első 3 éves korában jött be először. Szóval lehet bent tartani. De ha ti nem akartátok akkor nem, ez magánügy. Látogatni nem ajánlatos, szóval azzal nem tudod felvidítani magad, de idővel jobb lesz. A kutya jó helyen van, nem halt meg, nem beteg. Gondolj erre.
2013. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne látogasd meg többet! Nekem 12 évig újfundlandim volt. Azután hogy elment szegény, vettem egy bernit (sajnos szaporítótól), kétévesen odaadtam unokabátyámnak, mert kezelhetetlen lett...nem volt fizikailag baja, de volt hogy nyüszített és harapta magát stb....féltettem a nagyszüleimet és a tesómat....tiszta pillanataiban imádnivaló volt...de mégis... Lehet leoltani, mint felelőtlen embert, de nem gondoltam hogy egy ismerős is így átb@ssza az embert, ahogy ezt velem tették. Azóta nincs kutyám, és nem is lesz.
2013. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!