Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg kellett válnom a kutyámtol...

Meg kellett válnom a kutyámtol. Azóta folyamtosan sírok, rá gondolok, és fáj is a fejem. Éjjel nappal. Azért mert hiányzik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a szívmet szorongatták.
2013. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na meg az is:(
2013. ápr. 8. 20:19
 3/7 bucika1983 válasza:
46%
miert kellett megvalnod tole?
2013. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az idő mindig segít. Először nagyon fáj, folyamatosan sírsz. Aztán szomorú leszel, ha rágondolsz el kezdesz zokogni. Napok, hetek elteltével esténként sírdogálsz. Majd csak meghatottan gondolsz rá, esetleg könnyezve. Legalábbis nálam így mennek a dolgok. Nagyon sajnálom a kutyust!
2013. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2011 nyarán kellett búcsút vennem 13 éves barátomtól. Négy hónappal később lett egy új kutyám, akit nem hasonlítok a régihez, őszintén örülünk egymásnak- imádom! Ennek ellenére ha szóba kerül az öreg utolsó napjai, órái, még most is könnybe lábad a szemem.Egyszerűen egy igazi Társ elvesztése ilyen érzéseket vált ki egy lelkes gazdiból.
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20:55-ös:Eddig nem teljesen így van.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.:)

2013. ápr. 9. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Javítom:

20:55-ös.Eddig nekem teljesen így van.:(

2013. ápr. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!