Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam ma egy kutyát, mi a...

Találtam ma egy kutyát, mi a csudát csináljak vele?

Figyelt kérdés
Öreg, 13 éves. Valószínűleg kirakhatták, mert rohan minden autóhoz :( Felhoztam, megfürdettem, de sír és képtelenség aludni tőle. Hogy a bánatba nyugtassam meg? Aludnom kellene, lehet, hogy inkább kiengedem :(
2013. ápr. 8. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé, simogasd meg, próbáld megnyugtatni. Ne rakd ki:(
2013. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne enged ki akkor el ütheti egy autó sajnos most veszítete el acsaládját akikhez egész életében ragaszkodott te is sírnál ha pl a családod magadra hagyna és szomorú lenne hagyd hogy mennyen át rajta igaz ez akár 2 hétig is eltarthat de idővel meg szok titeket és az új helyet vagy ha annyira nem bírjátok ajándékozzzátok ell valami gondos gazdinak :)
2013. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne rakd ki ha egy mód van rá. Szegény.. :-/ egyem a szívét az ilyen drágáknak. Sírnak a dög után aki kirakta őket.. Nyugtatgasd, tegyél vele jót. Még ha keveset alszol is. Meghálálja majd.
2013. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

engedd be a szobába, ahol te alszol...


légyszi, ne engedd ki, akkor egy napon belül másodszorra is utcára kerül :-( hatalmas trauma lenne neki

2013. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Mi is jártunk már így. Kb. egy hétig úgy tudtunk csak aludni, h a kezem az ágy mellett a földön a kutya hátán volt, mert ha elvettem a kezem, sírt. :( Egy hét után megszokta... aztán gazdit találtunk neki.


Ne engedd ki, ha már befogadtad, mert akkor te sem leszel különb attól, aki kirakta!

2013. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Menhelyről hoztam el tavaly egy fiatal, alig egy éves kutyát. Annyira ragaszkodott hozzám, bent aludt napokig (de szobatiszta volt). Érezni akarta, hogy nem dobom ki, nem hagyom el. Most is nagyon ragaszkodó, a kertben van, őrzi a házat. Volt chipje, mégse kellett a gazdájának, kidobták.
2013. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de kiengedtem. A családom nem tudott aludni, a kutya sírt, rohangált, mindent levert, kaparta az ajtót. Lefeküdtem mellé, csinálhattam bármit, nem bírt megnyugodni. Egész este ott ült, ahol megtaláltam:( most reggel már nem volt ott, de biztos vagyok benne, hogy itt van valahol a környéken. Mindenhová feltette hirdetést, chip is van benne, természetesen nem működő telefonszámmal, a címről elköltöztek.

Mindent tudok a "gazdiról" de képtelen vagyok utolérni. Face-en megtaláltam, de nem olvassa a neki küldött levelet. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy egy 13 éves kutya, aki Székesfehérváron él, hogy került Pestre...

2013. ápr. 9. 06:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, most hívott édesanyám, hogy válaszolt a gazdi iwiwen! Nemrég költöztek Pestre, tőlünk nem messze. A kutya eléggé önsétáltató (megírtam a gazdinak, hogy ezen sürgősen változtassanak) így keveredett hozzánk. De reggelre hazament :)
2013. ápr. 9. 08:22
 9/14 anonim ***** válasza:
:-)
2013. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De jó:)
2013. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!