Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad-e a kutyajátékokat...

Szabad-e a kutyajátékokat elől hagyni, szabadon hagyni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 00:35
 1/7 Orosházi Ramón ***** válasza:
Nem kötelező, nyugodtan tedd el, majd szól a kutya ha játszani akar!!!
2013. ápr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában elrakom, max valami rághatót hagyok elő. A többi játékot amivel együtt játszunk elrakom, és akkor veszem elő ha ÉN akarok játszani, nem a kutya dönti el mikor van játékidő.
2013. ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerteszét van hagyva az összes játék a lakásban. Magától úgyse játszik velük a kutya, ha meg mondom h hol a labda, legalább nem nekem kell megmozdulni :D
2013. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan játékok amik elől vannak és vannak amik nem, mert az mindig érdekesebb amit nem kaphat meg csak úgy :) Na meg ő olyan, hogy elkezdi rágni aztán szép módszeresen felfalja :D Múltkor egy egész bőr foci labdát evett meg úgy, hogy mire észrevettem egy pici lap maradt belőle...ezért is jobb tőle elvenni bizonyos játékokat.
2013. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én úgy csinálom, hogy vannak játékok, amik előtte vannak(kötél, fa, gumicsont) amiket rághat, meg ha én nem vagyok itthon, inkább azt rágja, mint ,hogy az udvart rendezze le, és vannak olyan játékok(sípolós labda, alma, gumilabda, teniszlabda,focilabda) (szóval labdafélék) amiket elrakok, és csak akkor játszhat vele, ha oda adom,és velem játszik.

Sokkal jobban szereti azokat, amik nincsenek mindig előtte, mint ami nonstop előtte van.

2013. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Ezt úgy kell felfognod, hogy azok a te játékaid és NEM a kutyáé. Ha előtte hagyod hamar megunja, nem fog vele játszani.A játék önmagában nem érdekes, csak te is ott vagy és együtt játszotok. A kutyajáték egy fajta közös program kettőtöknek.
2013. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nálunk a kertben a kutyaház mellett van az összes szakadt focilabda, kis labda, ócska kötél...ezekkel nem is nagyon játszunk, mert a napi két nagy séta-játék-tanulás között csak alszik, vagy házat őriz. Egyedül az udvaron hagyva NEM játszik...ha én kint havat lapátolok, leveleket seprek, AZONNAL elrohan labdáért...fél óra múlva az összes játék szét lesz szórva az EGÉSZ kertben...amint bejövök, lefekszik...amint kezembe veszem a lapátot-seprűt, AZONNAL játszik magában :D ne kérdezzétek, én sem értem :) Ha kérem,hogy hozza a labdát, akkor inkább elvinné magának, többször kell kérni. Kint sétán viszont a gyomromba állítja a két első lábát, úgy hozza vissza :D


Lakásban van egy db. rágható latexféle játék, vagy kis gumilabda, amit télen a rövidebb séták, hosszú lakásban alvások közt rágcsált néha...most már az sem jellemző.


Fiatal kutyának fontos elől hagyni játékokat, hogy ne az ember dolgait rágcsálja...de amikkel közösen játszotok, azt a játék végeztével TEDD EL!

2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!