Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával kinyalatni a tányért...

Kutyával kinyalatni a tányért - ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Tegnap este szülinapi vacsorán voltam a nővéremnél, aki kutyabolond. 10-en voltunk, család meg barátok. Vacsora után a nővérem lazán lenyújtotta a tányérját a kutyájának, hogy az lenyalhassa róla az ételmaradékot. A társaságból többen láthatóan meghökkentek ezen, de senki nem szólt semmit. A nővéremnek nincs mosogatógépe, tehát nem tudja a tányért magas hőfokon fertőtleníteni. Én számonkértem utólag, de azt mondta, hogy a kutya szája sokkal tisztább, mint az emberé. Ti mennétek hozzá mégegyszer vacsorázni?

2013. ápr. 9. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2013. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is előfordul, hogy a cica lenyalja a tányérról a maradékot. Elmosogatom alaposan. Van aki finnyás, ezért senki előtt nem reklámozom ezt, aki hozzánk jár vendégségbe.
2013. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

hű b@szki... :S

a kutya szájában/nyálában rengeteg a baktérium, ha nem is mosogatógép de legalább egy fertőtlenítős mosogatás ilyenkor elkelne.

2013. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Kizárt, hogy egy tányérból egyek a kutyával.

Nem mennék se vacsorára, se ebédre. Vizet is csak palackból

mernék inni nála.

2013. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
26%
Totálisan beteges. Lehet nem is csak a tányérját nyalatja ki a kutyájával...
2013. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám nem egy nagy kutyabarát, persze az én kistestű kutyámat azért megszerette az évek alatt. És bizony néha ő is odaadja a kutyusomnak a tányért, de csak a poén kedvéért.

De nyilván nem akkor, ha vendégek vannak, csak este a tévé előtt ülve poénkodunk, hogy a morzsákat lenyalogatja.

Pedig anyukám finnyás, de mi tudjuk magunkról, hogy milyen alaposan elmosogatunk. Viszont azt is tudjuk, hogy a kutyám mikor mit vesz a szájába. Most ezen lehet vitázni, hogy "ugyan, felnyal az mindent"...

Akárhogy is, nem hiszem, hogy bárki fel tudna sorolni olyan példákat, ahol az ember a kutyától kapott el valami betegséget. Engem egyszer a sógornőm, -aki állatorvosi asszisztens- nyugtatott meg, mert a kutyám kb szájpadláson nyalta az akkor 2 éves unokaöcsémet :) Mondta, hogy ne aggódjak, nem lesz baja.

Nem félnék attól, hogy valamit elkapok tőle, de lehet, hogy bennem is maradna egy rossz érzés. Ezt az ember csinálja meg a kutyájával kettesben, de mások előtt azért tényleg nem kellett volna.

2013. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Megértem, ha valaki finnyás, szóval vendégek előtt biztos nem csinálnék ilyet. De engem nem zavarna, pontosan tudom, hogy ettől semmiféle betegséget nem lehet elkapni. Nagyobb veszélynek teszed ki magad, ha megeszel egy mosatlan almát, meg még tudnék példákat mondani, de inkább nem teszem... Az emberi szervezet nem olyan gyenge, mint gondolod.
2013. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

ha a kutya szája tisztább akkor csókolózzon a kutyájával..


amúgy NEM tisztább. az ember nem szokta megenni a szemetet, nyalogatni a mocskos dolgokat. Bár az egyik legmocskosabb cucc az a pénz.

2013. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Anyósom rendszeresen kinyalatja vele, ha nála eszünk :D

Mi otthon nem tesszük. De egyébként ugyanazzal a mosogató szivaccsal mosom el a kutya tálkáját, amivel a mi tányérunkat is és még mindig élünk :)

2013. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

én a kutyák kajáját ugyan azzal a villával/kanállal keverem meg amivel mi eszünk. Igen a kutyátálba keverem. Azért van a mosogatógép hogy elmossa..


Amúgy egy egy házibuli után látnak érdekesebb dolgokat is a tányérok/evőeszközök mint a kutya nyelve :D


Idegenek előtt én se csinálnám, meg rendszeresen se de már volt olyan hogy lenyaltak valamit a tányérról nálunk is.

2013. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!