Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lucky for you kennelről...

Lucky for you kennelről vélemény? Mennyire megbízható? Minden vélemény érdekel aminek van alapja ill. kinek van onnan kutyája? Tapasztalat stb?

Figyelt kérdés
Nyilván én show típusú bordert szeretnék ezért is kérdezem pont ezt a kennel.De aki tud még jó show típusú kennel írja bátran és ne tartsa magába :) Köszönöm!
2013. ápr. 9. 13:23
 1/1 gas72 ***** válasza:
Ha még mindig aktuális, nekem onnan van a kutyusom. Meg vagyok elégedve a tenyésztővel, ha kell üzenj privátban, és odaadom a nevét, hogy facebookon megnézhesd. Egy dolog volt elcsúszva a kutyában, az ürítés, de mára már ez is ki lett nála küszöbölve. Nagyon okos, vidám kutya. Csak ajánlani tudom a kennelt :)
2013. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!