Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kicsit neveletle...

A kutyám kicsit neveletle valaki ad egy tippet hogy lehet egy beaglet megnevelni?

Figyelt kérdés
Elôre is kösz!!!

2013. ápr. 9. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola...
2013. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A beagle igen nehéz eset, mert alapvetően falkavadászatra tenyésztették, ami önálló, intenzív, az emberrel minimális együttműködést igénylő feladat volt.


Kutyaiskolába menj vele, mert tippekkel nem hiszem, hogy sokra mész.

2013. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mozgáshiány a legtöbb probléma oka. Eleget mozgatod? Mennyit sétál? Mert a beagle egy hajtókutya, egész nap szaladt annak idején. Ma is igényli a mozgást, a feladatokat. Szóval ha rendesen megmozgattad és utána mész vele iskolába akkor már korántsem lesz olyan nagyon neveletlen.
2013. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kutyaiskola?Ezenkívül tudtok valami egyszerűbbet mondani? Mert tőlem 45 percre van a legközelebbi...
2013. ápr. 10. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:

45 perc? az nem túl sok, fog és vidd. AZthittem azt fogod írni, hogy több óra utazás.

Egyébként elég jól nevelhető fajta. D ennyiből nehéz tippet adni. Hogy tartod, mik a problémák stb.

2013. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

11 éves vagyok!!!

Apu és anyu egész évbe dolgozik!

Vegyek 7 mérföldes csizmát?

2013. szept. 14. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:

11 éves vagyok!!!

Apu és anyu egész évben dolgozik!

Vegyek 7 mérföldes csizmát?

2013. szept. 14. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a 45 perc autóval van vagy gyalog? Csak mert én olyan suliba járok a kutyáimmal, ahova 1 órát gyalogolok. igazából, jó bemelegítés. :)
2013. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Autóval sajnos): Ha gyalog lenne már rég elvittem volna):
2014. ápr. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!