Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám füle széle repedezett,...

Kutyám füle széle repedezett, száraz és néhol a szőr is hiányzik. Mivel érdemes kezelnem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Nálunk is volt ilyen probléma!Először is ! Te semmivel se kezeld,nem vagy állatorvos!Menj el egy állatorvoshoz és ő megmondja mivel kezeld .Az én kutyámnak csirkeallergiája volt.De a te kutyád milyen fajta?Mert az enyém labrador és arra jellemzőek a fülproblémák.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tacskó
2013. ápr. 9. 19:43
 3/4 anonim válasza:
:D értem hát szerintem mindenképpen vidd el állatorvoshoz,mert ez lehet allergia is.... A kutyák többsége ha allergiás akkor a fülén jelentkeznek a tünetek :( Sajnos tavasszal több a pollen és ez is közrejátszik h allergiás legyen a kutya...De semmiképpen se kezd el te tisztítani...Max annyit nézz meg vizes fültisztító pálcikával,hogy vörös trutyi jön e ki a füléből,ha tisztítod...ha igen akkor az gomba...és ez a kutyáknál a legjobb tünet az allergiára
2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hányszor tetted fel ezt a kérdést?

Amúgy körömvirág balzsammal, azt pont erre találták ki:

Mármint, hogy hámlott fülű tacskókat gyógyítsanak vele! ;)

2013. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!