Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. Miért csinálja ezt? 2. Mit...

1. Miért csinálja ezt? 2. Mit kéne tennem? 3. Nagy baja eshetett?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám. Az egyiknek adtam kaját, de nagyon durván egymásnak estek. A kisebbik most már vagy egy fél órája nem mozdul egy sarokba, ahol egyedül van.
2013. ápr. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg, esett-e komolyabb baja. Lásd el a sebeit stb. Ha nem nagyon sérült, játékkal vagy mással ki tudod csalni a sarokból. De ne pátyolgasd, mert akkor minden ilyen helyzet hatására így fog cselekedni újra. Mennyi idősek? Szukák, kanok? Miért csak az egyik kapott enni? Ez úgy hangzik, mintha féltékenységében esett volna neki a másik.
2013. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind a 2 kan..Azért adtam a másiknak csak, (Csak egy kus db kenyeret) mert a kisebbet csak előrecsaltam a kajával,-mert hátraszökött..
2013. ápr. 10. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Volt köztük előzőleg féltékenykedés? Jó lett volna észrevenni a jeleket. Egyébként, ha te vagy a vezér, és remélem hogy te vagy, akkor nem engedheted meg a nagyobbnak hogy így viselkedjen. Amint észreveszed, hogy felhúzza magát, azonnal korrigáld, állítsd le! Mennyi idősek? Ha ivarosak, az is okozhat rivalizálást.
2013. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a dominánsabb kutya kapott először enni, akkor nem csoda.
2013. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!