Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem ez a pit bull...

Szerintem ez a pit bull nagyon "sántít", szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. ápr. 10. 20:21
1 2 3 4 5
 1/44 Irisz42 válasza:
65%
A baj az, hogy a képek nem mutatnak eleget. Videót nem tudnál feltölteni? :)
2013. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
nem az enyém, mad clan kennel, de szerintem bullterrier van benne, az ülő képen látszik
2013. ápr. 10. 20:27
 3/44 anonim ***** válasza:
31%
Néhány képen tényleg elég bullterrieresnek néz ki a feje. De talán még a testalkata is...
2013. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez bullterrier 80%-ban egyértelmű. Faszit meg azzal a lánccal amin tartja a kutyáját akasztanám fel.
2013. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
41%
A bullterrier nagyon erősen látszódik benne, a feje, füle, de még a testalkata is ahhoz hasonlít. A fiatalabb kori képeken még nem annyira látszott, de most már egyértelmű.
2013. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
37%

Nem elég,hogy láncra verve tartja a kutyáit,de még keveréket is szaporít.

Ugye nem akarsz venni tőle?

2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy nagy kamu. Ez a "kennel" sehol nincs nyilvántartva, kutyáknak 0 szűrés, semmi törzskönyv... csak parasztvakítás, hogy a laikusok innen vásároljanak. Undorító.
2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
61%

Ó, már hogy ne lenne törzskönyve Gamedogpeden vezetik. Az erősebb idegrendszerűek kedvéért elmondom, hogy nem az számít, hogy milyen fajta, hanem, hogy hogy verekszik.

Ahol láttok ilyen eredményeked, hogy 2xW1xD az azt jelenti, hogy kétszer Win, egy Died. Nem tudom ki vagy te kérdező, de ki fogod húzni a gyufát, ha egyfolytában ezekkel a harcoltatott kutyákkal borzolod a kedélyeket.

Csak azt nem értem, hogy ha a kutyabunyó jön be, akkor miért nem a sötétben bújkálsz a gyakorikerdesek helyett, ha meg családi kutyát szeretnél, akkor remélem meg sem fordul a fejedben, hogy harcoló szülőktől származó kutyát válassz.

2013. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
70%

Nem Died, hanem döntetlen.


Amúgy a kutyát ismerem személyesen, nincs benne bullterrier. Egyébiránt nagyon jó papírja van.


[link]


A Jazz-Pinky pitekre egyébként jellemző ez a fejforma meg az álló fül, Maxi anyja meg egy dupla Jazz kölyök.


Itt egy másik Jazz-Pinky kölyök, abban sincs bullterrier.


[link]


A szaporításról meg annyit hogy ennek a kutyának tudtommal még nem volt kölyke, a kenneltulaj meg nem szaporít.


Aki meg itt a gamedogpedet szidja, az mivel garantálja azt hogy az FCI törzskönyves kutyának tényleg azok-e a felmenői, ami rajta van a törzskönyvön? Mert a papír hagy magára írni mindent, a MEOE meg a DNS tesztet nem követeli meg. Ha megkövetelné, nagyon sokan meglepődnének...

2013. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

Döntetlen? Hú de naív vagy, semmilyen D betűs angol szó nincs, ami döntetlennek a rövidítése lehetne...

Bocs, de nem az a bajom a Gamedogpeddel, hogy hiteles vagy sem, hanem az, hogy a harcoltatott kutyák gyűjtőhelye, ahol az a menő, ha hatalmas láncok végén feszülő kutyákat lehet látni.

Meg hogy tehetetlen vagyok, mert ilyen "bulikra" a rendőrség sem mer kimenni.

2013. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!