Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya vonaton való szállítás...

A kutya vonaton való szállítása fizetős. Ez akkor is így van ha szállító boxban van?

Figyelt kérdés
Nem nagytestű, a box nem haladja meg egy kisebb sporttáska méretét.
2013. ápr. 11. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. IC-re pedig fel se lehet vinni.

Minden más állat ingyen szállítható boxban.

2013. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Chö, diszkriminálnak a kutyákkal :) De kössz a választ :)
2013. ápr. 11. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
én se értettem miért, aztán anno felhívtuk a MÁV-ot, hogy mi a különbség, nem tudtak rá értelmes választ adni.
2013. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ec-n ingyen utazhat ha kisebb egy macskánál!
2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, akkor is fizetni kell. Kutya és kutya között a MÁV nem tesz különbséget. Maximum a gazdik....
2013. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én két hete hoztam és nem kellett érte fizetni, pozsonyból Pestre Európa city-vel.
2013. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor csak szerencséd volt:)
2013. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer együtt utaztam egy sráccal IC-n (nem helyjegyes, csak pótjegyes), aki egy öklömnyi kismacskát szállított boxban. Néha kivette ölbe, ha igen miákolt, az egész állat elfért volna a mellényzsebében...

Jött a kalauz, közölte, hogy EC-re és IC-re nem lehet élő állatot felvinni és leszállította a srácot Kapuváron (Budapestre ment volna)...

2013. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!