Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseg KUTYA FOGMOSAS-ban?

Segitseg KUTYA FOGMOSAS-ban?

Figyelt kérdés
Kutyaim fogat szeretnem mosni,vettem fogtisztito keszletet,de nem tudom hogy kezdjek hozza hogy nehogy rosszul csinaljam es elvegyem a kedvuket tole,mert nem kolyokkutyak,az egyik 3 eves,a masik 4,es meg nem mostam nekik soha.Tudom hogy pozitiv elmenykent kell csinalni,hogy megszeresse,de hogyan?

2013. ápr. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát én ilyet még nem hallottam, h megkéne mosni a kutya fogát :) de vicces elképzelni :) hogy néz ki egy ilyen készlet? Szerintem vegyél nekik fogtísztító rudat, meg rágjanak sok fa darabot és meg van oldva a fogmosás. Csak ne pedigrees fog tisztítót vegyél mert az teli van cukorral , az meg jobban árt mint használ a kutyának :(
2013. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan fogat akarsz mosn a kutyádnak? Biztos értékelni fogják:-)

Szerintem is fogtisztító rudat vegyél nekik, esetleg csontot, valami nagy velőset. Azzal legalább le is foglalja magát, meg örűl is neki.

2013. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eleg sokan mossak kutyaik fogat,es az orvos is ezt ajanlotta.Rendszeresen kapnak marhalabszar csontot,tudom hogy tisztitja a fogakat,viszont az egyik kutyamnal hiaba volt a rendszeres csontragas meg fogtisztito rudak,jo minosegu tap,vitaminok,megis fogkoves lett jo rendesen.Ezert mondta a doki is,hogy barmennyire is viccesen hangzik,a csont meg minden mellett,heti 1-2 alkalommal nem art megmosni a kutya fogat.
2013. ápr. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!