Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta lenne az...

Melyik kutyafajta lenne az ideállis első kutya?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 19:26
 1/7 urkunde ***** válasza:
Közepes termetű keverék.
2013. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami közepes termetű. Németjuhász esetleg :)
2013. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Labradort ajánlom saját tapasztalat!! Teljesen emberbarát egyáltalán nem vad, játékos, nagy mozgásigénnyel. Nekem 5 éve van labradorom és midig felvidít minden nap! Imádni valóak bár inkább kertes házba ajánlanám ahol ki tudja futkározni magát de szobatisztaságra is könnyen nevelhetőek :)
2013. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fajtatisztát akarsz (számíts arra, hogy 70e-től felfelé van a vételár), akkor a nyugodtabb fajták, mint pl. a retriverek, leombergi, újfundlandi, collie tökéletesek első kutyának. Ha nem fontos, hogy fajtatiszta legyen, a tk nem számít, akkor menhelyeken és fajtamentőknél keresgélj. Most minden tele van kölykökkel, így nagyon könnyen kifoghatsz fajtamentőknél is kiskutyát.
2013. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lényegében bármelyik lehet mert minden kutya fajta más és más ha olvasol a falkavezérségről a kutyákról általában és elolvasol egy könyvet a kiszemelt kutya fajtáról akkor nem lesz gond. Mert most érted most veszel elsőkutyának egy tacskót de az teljesen más szinten van mint egy Németjuhász de én a Németjuhász ajánlom mert könnyen tanítható , és elég kemény kutya de öt megtudod nevelni többi kutya sem jelent akadályt
2013. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem az első kutyám egy fajtiszta vérvonalas Amstaff nagyon nyugodt természetű kutya ,sokan azt írják hogy nagy feladat első kutyának, de nem én 15 éves vagyok és szót fogad a kutya nekem, igaz nagy a mozgás igénye amit rongyozással, futással, de ezt csak (1éveskortól ) labdázással ki lehet belőle váltani.Nagyon jó munka kutya, én nemsokára viszem engedelmességi vizsgára .Szóval nagyon jó kutya.Számít a te fegyelmed is mert ha az nincs ne vegyél ilyen kutyát, és a kutya vérvonala ha valami beltenyésztett kutya biztos hogy bolond lesz .
2013. júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem howawart volt az első kutyám:)
2014. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!