Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kulancs irto nyakörvet...

Milyen kulancs irto nyakörvet használjak? Többi lent!

Figyelt kérdés

április 9.-én mult 4 hónapos a labrador szuka kutyám! sajnos az elöbb vettem ki belöle egy kullancsot, sajnos ami volt csepp már nem használ! épp ezért szeretnék valami hosszu ideig tartó kullancs irtó nyakörvet használni! mit ajánlatok? egyáltalán egy 4 honapos kölyökkutyát nem visel meg nagyon ha egy ilyen vegyszeres nyakörvet ráteszek?

scalibort és a kiltixbe gondolkodom! elöre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 12. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

"Milyen életkorú kutyánál lehet alkalmazni Kiltix nyakörvet?


Mivel a kutyák jól tolerálják a Kiltix nyakörvet akár már 7 hetes korú kutyakölykökre is fel lehet helyezni." ezt a kiltix honlapjáról másoltam.


"8. Milyen korú kutyáknál lehet alkalmazni a ScaliborŸ gyógyszeres nyakörvet?


Mivel a kutyák jól tolerálják a ScaliborŸ gyógyszeres nyakörvet, már hét hetes kutyakölyköknél is fel lehet helyezni." ezt a scalibor oldaláról.


Bár nekem úgy rémlik, amikor bátyámék hoztak ki illatosról egy kölyökkutyát (3hónapos lehetett) a doki azt mondta, hogy még ne rakjuk rá. Legegyszerűbb, ha felhívod az állatorvost és megkérdezed, hogy ezeket fel lehet-e neki tenni:)

2013. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!