Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem valakit,...

Ajánlanátok nekem valakit, akitől tudnék szerezni ingyen kistermetű kutyát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Menhely!!!!!
2009. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
első válaszoló jót mondott
2009. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Menhely. Szaporítól, keverékkutya gyártókat nem kell még bíztatni is.
2009. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Off:

A "szerezni ingyen " helyett szebb lett volna, ha azt írod, "nekem ajándékozna"

2009. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Mr. Offnak üzenem, hogy nem ez volt a kérdés, hogy lett volna szebb írni.
2009. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

az előttem szólónak: miért olyan fontos hogy hogyan lett volna szebb? nem azt kérdezte hogy az "ingyen szerezni" vagy "valaki nekem ajándékozna" kifejezés szebb.


A válaszom az hogy menhelyről tudnál kistestű kutyát ingyen szerezni, de lehet jobban járnál ha inkább vennél egyet olcsón kölyökkutyaként. A menhelyes kutyusoknak lehetnek fizikai, és lelki problémái is.


egy kis off: tudom most kutyát akarsz magadnak, régen én is így voltam vele, de ha a mostani kutyám elpusztul (éljen még sokáig, mert nagyon szeretem) akkor nekem nem kell többet kutya, mert sok dologban gátol, és sok gond van vele.

2009. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Menhely vagy gyepmesteri telep. Ha megírod, hogy merre laksz, akkor segítünk megtalálni a konkrét helyeket. Ha pedig valamilyen kutya tetszik, akkor szívesen segítek olyat találni!
2009. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem rég halt meg a kutyusom, és bár még korai ujat hoznom, de sokat nézelődtem mostanába, elég otthon vagyok gazdi kereső kutyusok ügyében, írd meg merre laksz, milyet szeretnél és segítunk...
2009. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok..nagyon megköszönném a segítséget!
2009. szept. 23. 13:55
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Milyen kutyust szeretnél(kor,nem,kinézet)? Menhelyen leginkább keverékek vannak de előfordúl egy-egy fajtiszta is. (Kistermetűből nagyon sok a tacsi szerű)
2009. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!