Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix, Scalibor vagy Foresto?

Kiltix, Scalibor vagy Foresto?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legjobb 2 éves kínai powder puffnak?

2013. ápr. 13. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Bármelyik jó lehet, ez függ a kutyustól, a területtől ill. a kullancsoktól.

Én a Scalibort és Forestot próbáltam, mindegyik bevált. Kiltix nekem két dolog miatt nem szimpatikus, egyik, h büdös (legalábbis korábban az volt), a másik, hogy el nem tartja távol a kullancsokat, hanem akkor fejti ki hatását, amikor a kullancs belemegy a kutyába és megszívja magát, ekkor pusztul el.

Én tuti ideges lennék, ha találnék benne egy kullancsot Kiltix mellett és nem tudom, h most használt-e valóban.

A másik 2 nyakörv távol is tartja a kullancsokat.

2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nekem kiltix mellett nem volt benne kullancs, pedig sok erdőt jártunk, a másik kettőt nem használtuk még.
2013. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja,és az igaz, hogy az első pár napban iszonyatos szaga van..
2013. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Foresto vagy Scalibor, mert a Kiltix iszonyat szagos...
2013. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kiltixet használok, bent is vannak a kutyák de nekem egyáltalán nem oylan büdös mint ahogy mondják, kicsit érezni esetleg. Kullancsot sem találtam benne azóta mióta viseli.:)
2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 atszirko válasza:

Kizárólag Foresto.

Kiltix és Scalibor mellett is volt kullancsunk.

2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a scalibor mellet (6éve használom) 1-szer volt benne kullancs. Tudom ajánlani. persze amellett, hogy a többiről nem tudom, hogy milyen.
2013. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!