Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Foresto...

Mi a véleményetek a Foresto nyakörvről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy német juhászunk és neki szeretnénk venni foresto nyakörvet. Tényleg olyan jó mint mondják? Tényleg sokáig bírja? Csak mert ugye nem 2Ft, de ha tényleg jó és sokáig kitart akkor megéri az árát :)

2013. ápr. 13. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Barátnőmnek a goldenének olyan van tavaly nyár óta és nagyon bevált. Csak nem 7-8 hónap a hatóideje hanem inkább csak 6. Amúgy meg jó, mert szagtalan és tényleg vízálló. + van fényvisszaverő bigyója...
2013. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb.
2013. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Herczeg András ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, CatanDog's medál 2 évig jó, nem tartalmaz vegyszert s toxikus anyagokat, elsőre ha olvasod ha rá keresel furának tűnhet de beválik.
2013. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 atszirko válasza:

A Foresto nagyon jó.

Kiltix és Scalibor mellett is volt kullnacs a kutyámban,a Forestot 1 hónapja használjuk azóta nem.Én azt mondom megéri, neten találtam 70cm-est 6800 körül.

2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!