Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kiskutyámna...

Mit csináljak ha a kiskutyámnak nincsen széklete?

Figyelt kérdés
Még csak most került hozzám, 8 hetes és 2 napja gond van a székletével. Nincsen szorulása, de ritkán van széklete és nagyon nagy lett a hasa. Próbálok neki több konzervet és csak pár szem tápot adni de nem hat. Egy shih-tzu kutyától lenne szó. Valaki?

2013. ápr. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a ritkán?Adj neki olajos halat,vagy csak sima étolajat a kajájához,ha így sem megy,akkor orvos!!!
2013. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akitől elhoztad mit adott neki enni? Lehet, hogy a hirtelen tápváltástól vagy a konzervtől szorulása lehet. Egy doki nem ártana, főleg ha nagyon nagy lett a hasa. Féregtelenítve volt?
2013. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyből vinné dokihoz, nehogy bélcsavarodást kapjon, nincs összetapadva a fenekén a szőr?
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, szerintem el fogok menni vele állatorvoshoz, az lesz a legjobb!
2013. ápr. 15. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 8 hetes kutyámmal már a második napon mentem az állatorvoshoz, hogy az oltási programját megbeszéljük.

Lehet, hogy férges, és attól nagy a hasa. Mondjuk az nem indokolja a székrekedést. Holnap mindenképp vidd el, még mielőtt baj lesz.

2013. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!