Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier gazdák:...

Yorkshire terrier gazdák: hogyan ápoljátok kedvencetek szórét? Milyen fésűket és egyéb kellékeket használtok?

Figyelt kérdés

Nagyon durva kutyusom szőre és nem tudom hogy kezdjek hozzá az ápolásának.

A másik, hogy nagyon lassan nő. Mivel etetitek? Speciális yorkshire táppal? Kiegészítő eledelt adtok neki? Gondolok jutalomfalatokra vagy vitaminokra?

Nagyon szeretném ha az én kiskutyám is fényes és szép hosszú szőrű lenne.


2013. ápr. 16. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém Acana Ranchlands tápot kap reggelire, vacsira pedig húst, vagy sajtot, zöldséget, gyümölcsöt, főtt tojást, stb.

Semmi kiegészítőt nem kap, ápolás is max a fésülésig terjed, fürdetni a kutyakozmetikus szokta.


Tudsz róla képet föltenni?

2013. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hiába töltenék, mert ahogyan a vaku megcsillan a szőrén a képen fényesnek hat, de amúgy nem az, és olyan bolyhos is, vagy hogy is nevezzem.

Most Eukanuba Yorkshire tápot kap, az eladó ezt ajánlotta a szőrére, de én is gondolkodtam az Acanán. Ha kozmetikában levágják a szőrét akkor hetekig gyönyörű fényes, de később megint bolyhos és fénytelen lesz.

2013. ápr. 17. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Durva, bolyhos, és fakó szőr?

Van egy olyan sejtésem, hogy nem tenyésztőtől van az a kutyus... Egy fajtatiszta yorkshire szőre soha nem lehet durva tapintású.

2013. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt mindenkinek olyan jó sejtései vannak.

Pedig, de. Tenyésztőtől vettem a kutyust. És mondom nagyon szép a szőre ha levágják és kezd újra nőni, csak eltelik egy kis idő és megint olyan semmilyen lesz. Ezért gondoltam, hogy rosszul etetem, vagy nem jó sampont használok és kikezdi a bundáját.

2013. ápr. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!