Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mi ez az izé a...

Segítség, mi ez az izé a kutyánk nyakán?

Figyelt kérdés

A kutyánk nyakán egy kb egy centis hosszú képződményt fedeztünk fel, kidudorodik és vöröses "mályva színű" színű valami a bőrén. Elég levert a kutya, a másik két kutya sem piszkálja nagyon, pedig az egyik kutya még kölyök eddig folyton nyaggatta, most békénhagyják a kutyák... A nagyobb., aki évek óta vele van, az az udvarra alig akart lemenni, mert nem akarta otthagyni a "barátját", szaglászta össze-vissza. :S

Csak mondjátok el szerintetek mi lehet mire gyanakodtok!


2013. ápr. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Azonnal álatorvos!!!!!!!!!


Ilyen komoly a baj és leülsz internetezni?! Gratulálok!

2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem daganat lesz. nem ártana orvoshoz vinni és kezeltetni...
2013. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt innen nem lehet megállapítani, de ha levert kedvtelen az nem jó jel. Az meg végképp ha a másik kettő is békén hagyja. Vidd orvoshoz minnél előbb.
2013. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egy jóllakott kullancs?Esetleg fertőzött volt...Mindenképp minél hamarabb állatorvoshoz.
2013. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a kullancsot mondtam volna elsőre, és lehet, hogy fertőzött...levertség lehet a babéziától és a lyme kórtól is. Állatorvos mindenféle képpen
2013. ápr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!