Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a 9 hetes...

Mit csináljak ha a 9 hetes kiskutyámat leviszem, lent vagyok vele 2 órát és se nem pisil se nem kakil, de mikor feljövünk akkor pisil, kakil? :/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
vigyél le pelenkát.. ha lent pisil kakil dicsért meg és juti falat
2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nagyon csöpp. Nekünk is csinálta ezt az elején. Ilyenkor játssz vele lent sokat, sétáljatok, addig míg nem produkál. Volt hogy több mint 3,5 órát mentünk mire ki pakolta magát, akkor iszonyat nagy dicséret, nyilván én is eléggé örültem, hogy végre lent végezte el, és innentől kezdve úgy ahogy lent végezni a dolgát. Mellesleg hogy mikor kakil azt meg lehet figyelni is. Étkezéstől is függ. És olyan időpontokban is menj le vele. Ha kell 1,5-2 óránként vidd el. Ilyenkor nagyon dicsérd meg, és jutalomfalat, hogy érezze nagyon jó dolgot csinált. Ha a lakásban besikerül, akkor feltakarítod szó nélkül, mert ha megszidod, vagy bele nyomod az orrát, csak az rögzül hogy nem jó, és gyanúsan meg fogja enni később. Ha látod hogy készülődik, akkor rögtön rohanj le vele. Tettenéréskor esetleg lehet egy határozott nem, de ha utólag veszed észre akkor pedig fölösleges is, mert nem fogja tudni miért kapja. Olyan tisztítóval takaríts fel utána, ami eltünteti a szagát.
2013. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már 5 hónapos és még bekakil mit tegyek?:(
2013. júl. 17. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!