Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?...

Mi baja lehet a kutyusomnak? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ma reggel a kiskutyám megijedt azt hitte rá fogok feküdni fel is vakkantott nem foglalkoztam vele igen hisztis (csivava) én elkezdtem nézni a szekrénybe hogy mit vegyek fel mikor ránéztem a kutyára és meg se moccant

szaladtam vele a csaphoz hogy fellocsoljam szegénykét alig akart reagálni elvittem dokihoz mondta hogy lázas meg az egyik oldala érzéketlen volt meg puffadt a pocija kapott is két injekciót de nem mondta a doki hogy mire adja. Jobban van valamivel már játszani is játszott egy kicsit de egész nap olyan is bágyadt meg megint puffad a pocija meg fura hangokat hallat! :( Félek hogy valami komoly baja van. Sajnos túlsúlyos is egy kicsit meg cukorbeteg félek hogy hasnyálmirigy gyulladás van. :( Segítsetek mit csináljak valakinek valami hasonló tapasztalat?



#kutya #csivava betegségek
2013. ápr. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogyaszd le, és vidd egy olyan állatorvoshoz, aki rendesen megvizsgálja. A haspuffadás nem játék.
2013. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állatorvost. És mindig kérdezd meg mit miért csinál, ha érdekel. Ebből azt is leszűrheted, tudja e mi a baj.
2013. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!