Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan kutyával aki, ha leviszem sétálni akkor tőből tépi ki a karomat annyira húz?!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert már nem bírom tovább.... nagyon kezelhetetlen lent az utcán... Staffordshire terrier keverék 5 hónapos kutya. 4 hetesen hoztuk el mert rossz körülmények között volt tartva. De lent elszabadul a pokol... az arcomról lesül a bőr,hogy úgy cibál engem... nem tudom,hogy fogjam vissza. próbáltam rövidre fogni a pórázt de akkor meg elesek benne. Segítsetek kérlek!!!

2013. ápr. 17. 19:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egy férfi kell ide
2013. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 sippara ***** válasza:
94%
Hogy indultok el otthonról? Onnan, hogy elhatározod, hogy sétáltok, odáig, hogy lent álltok az utcán.
2013. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Eddig pontosan miket próbáltál?
2013. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
2-es kérdése jó. Nagyon fontos lenne tudni. Sokan már itt elrontják a sétát, a kutya pörög ugrál amikor rárakják a nyakörvet és ebben a túlfűfőt, felpörgött álapotban indul a séta. Az eredmény egy patogó, kezelhetetlen energiabomba.
2013. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
45%
hát sűljön is le a bőr! a saját szégyened ez mert azt sem tudod mi az a kutya! meg sem nevelted! és ahelyett hogy egy kutyasuliba elhúznád a ...et itt kérdezősködsz! megsúgom a nagy titkot. amíg nincsen tekintélyed xart se fog tudni elérni. hogyan tudsz szerezni tekintélyt? egy élet is kevés lenne leírni. menj el kutyasuliba majd ott felvilágosítanak egy két dologról!
2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igazából már itthon kezdődik a probléma... ha meglátja a pórázt akkor már ugrál és megbolondul... alig tudom ráadni. próbáltam már hogy üljön le meg stb, de nem segített... aztán jön a lift. Ott még normális, de ahogy kinyílik a liftajtó kiránt belőle aztán lecibál a lépcsőn... Próbáltam már lent,hogy nagyon rövidre fogom a pórázt, és magam mellett vezetem, de akkor meg elesek benne, és akkor is rángat. Próbáltam rácsapni kicsit a pórázzal, az sem segít. És hát van még egy nagy probléma... ez lehet,hogy kicsit ciki, de sajnos egy hete az történik,hogy lepisil minket, állunk valahol és rápisil a lábunkra, meg az ágyneműkre ágyra stb. Soha nem pisilt be a szobába. Amíg nem volt szobatiszta tudta,hogy ki kell kéreckednie az előszobába,és ott pisilhet. De most már semmi sem szent neki!!!! Nem tudom mit csináljak...teljesen tanácstalan vagyok. Egyébként fiú kutya.
2013. ápr. 17. 19:31
 7/37 anonim ***** válasza:
69%
jah. az elsőnek meg csak annyit hogy 47 kilós nő vagyok egy kan domináns pitbullal. na bumm férfi kell ide mi??
2013. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én úgy gondolom,hogy ez nem CSAK az én szégyenem!!!! Volt már életemben egy pár kutyám, és SOHA nem volt probléma!!! Mindegyiket meg tudtam nevelni!
2013. ápr. 17. 19:33
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
ne haragudj kérdező de én már szakadok a röhögéstől. jól nyomja ez a kutya nem mondom, ti meg annyit értek gazdaként mint amit a lábatokkal csinál. lehet elvonulni kutyasuliba mert hidd el itt már ezen senki nem fog tudni segíteni. a kutya szemében senkik nem vagytok. elég durván próbálja ezt a tudtototkra is hozni, de úgy látszik nem veszitek a lapot.
2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%
igen, jó nagy hatalmas tapasztalat lehet a hátad mögött ha a saját kutyád lazán lebrunyál és pórázzcsapkodással próbálsz tekintélyt parancsolni. grat! ne égesd magad inkább tovább. inkább pötyizd be a google-ba hogy kutyasuli és válaszd ki a megfelelőt!
2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!