Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak ez baj?

A kutyáknak ez baj?

Figyelt kérdés
Az gondot okozna a kutyának, hogyha 5 napra egyedül hagynám? Tacskó és lenne aki gondoskodna róla.

2013. ápr. 17. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk több kutyánk van, nincs igazán tapasztalatom ilyen ügyben, de szerintem ha aki gondoskodni fog róla naponta 1-2-szer megsétáltatja őt, minden rendben lesz, főleg ha máskor, akár rövidebb időre is szoktad magára hagyni.
2013. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*egyedül hagyni
2013. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát igen 5 nap azért baj...


én ugy mentem el, hogy apámmal lakok, ő etette levitte, a és itthon volt vele a kutya nem volt magára hagyva... csak négy napra mentem el, mondta fater hogy az első két nap nem volt semmi gond a harmadiknál már nem nagyon volt kedve a kutyának, csak feküdt a helyén és nyüszögöt.. ha hivta akkor oda ment farok csóválva de látszott rajta hogy nem érzi magát jól... persze mikor hazamentem minden happy volt nem lehetet levakarni rólam

2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagyis az 5-ödik napra jövök haza
2013. ápr. 17. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
attól függ. ha a vele gondoskodóval általánosságban jól kijön, nem fog belehalni. gond akkor van ha a kutyának szükséges a határozott kéz és mondjuk neveletlenné válhat a másik illetővel szemben. a barátnőm kutyájára édesapám vigyázott egy hétig vagy több. nem halt bele a kutya. persze azért lelkileg kissé megviselheti.
2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden rendben lesz a kutyusoddal, ha gondoskodnak róla. Lehet, hogy hiányozni fogsz neki, de vannak olyan helyzetek az életben, amikor kénytelen vagy pár napra magára hagyni. Szerintem nagyon kevesen képesek 10 éven át minden nap, megszakítás nélkül a kutyájuk mellett lenni...
2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Unokatesóm szomszédjáék pedig hónaponta járnak haza a kutyákhoz a volt házukba és addig 2 vödör hutyatáppal vannak, meg hetente a szomszédok engednek nekik vizet. Nagyon sajnálom a kutyikat, de ők is kibírják, szerintem a te kutyád is ki fog bírni 5 napot:)
2013. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én három hétig jártam etetni unokatesómék kutyáját(labrador), mivel szinte minden nap voltam náluk már előtte is így nem volt gond. Sétálni pedig el se vihettem, mert felnőtt nélkül nem engedték. Azt mondták, hogy elég, ha megetetem, ottmaradok vele fél órát és kész. Végül a kutyusnak semmi baja nem lett, nagyon jól van:)
2013. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 julianna24 ***** válasza:
Nem tudom milyen a kapcsolatod a kutyaddal,de mikor en 2 napra elutaztam haza kellett mennem,mert a kutyam nem evett,megbetegedett...pedig a ferjem vele volt akit szinten nagyon szeret
2013. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!