Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos yorkit 50cm magason...

2 hónapos yorkit 50cm magason hagyni?

Figyelt kérdés
Szeret az ágyamon lenni, és mivel nagyjából szobatiszta, ezért felszoktam engedni, de nem merem felügyelet nélkül otthagyni, lehet valami baja ha leugrik?:)

2013. ápr. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj, de ha raksz az ágy mellé valami kis sámlit, vagy egy puffot, akkor 2 kisebb ugrással tud fel-le menni. Az biztos kevésbé terheli meg.
2013. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, ha sokat ugrál, tönkremehetnek az ízületei (elsősorban a patella), de extrém esetben akár csontja is törhet. Vagy csinálj neki egy létra szerű feljárót az ágyra, vagy csak akkor engedd fel, ha ott vagy.
2013. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen, az enyém 3 hónapos volt, amikor felmászott az ágyra aztán kamikaze módjára leugrott, utána sántított, nem tudott rálépni a mellső lábára, szerencsére nem lett nagyobb baja, csak húzódás. Ne engedd fel az ágyra, csak ha ott vagy és én annak vagyok a híve, amúgy is, hogy csak akkor jöhet fel, amikor én mondom és addig marad amíg én mondom.
2013. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!