Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta utáni "tisztálkodás". Ti...

Séta utáni "tisztálkodás". Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Lakásban tartott kölyök kutyámmal az első pár sétán vagyunk túl, de itt a városban iszonyat mocskos minden. Nagyon piszkosak lettek a tappancsai. Nem tudom minden séta után berakni a zuhanyzóba lábat mosni. Ti ezt hogy intézitek?

2013. ápr. 18. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Babapopsi törlőkendővel :)
2013. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon koszos/sáros lett, akkor berakom a fürdőkádba és sima vízzel lezuhanyzom. Hidd el az én kutyámnál nincs koszosabb, ha bandázik-hempergőzik a haverjával. Ja, skót juhász, extra hosszú szőrrel :)
2013. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Séta után feljövünk, ő bemegy a fürdőbe, beugrik a zuhanyzóba ott megvár, és lemosom a mancsait. Ez kiskorától így van minden séta után, akkor még én küldtem be a fürdőbe, én tettem be a zuhanyzóba, mára már (8hónapos múlt)tudja a dolgát, el sem tudnám felejteni mert akkor kijön 'szólni'.

Szerintem ez nem túl nagy erőfeszítés. De ha nincs nagy sár, vagy extrém helyzet, akkor is bemegy a fürdőbe, és akkor sima nedves ruhával megtörlöm a mancsait.

2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám hála a jó égnek rövid szőrű, ezért nem lesz nagyon sáros. Amire felérünk a lépcsőn lerázza magáról, de ha még mindig piszkos, akkor megtörlöm neki.
2013. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Séta előtt odakészítek a bejárathoz egy alacsony oldalú kis lavorban vizet. Megérkezünk, és szép sorjában lemosogatom a tappancsait, megtörölgetem őket és mehet be. :)
2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Hosszú szőrű kutyámat vagy lezuhanyoztam, vagy lavorban megmostam az alvázát sáros időben...

Száraz időben csak áttöröltem a lábát.

Jelenlegi rövid szőrű kutyámnál ilyenkor semmi pucolás, vizes időben törölköző

2013. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

méretfüggő :)

10-15 kg ig zuhany , felette ,lavór,kis vödör ,törölköző ,de egy teljes takarítás ( samponos mosás ,évente párszor ) 40 kg-os ebnél kádban :) bizony komoly előkészületeket igényel:)

2013. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2013. ápr. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!