Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4hónapos pit, az első...

Van egy 4hónapos pit, az első kettő lábai kicsit be vannak görbülve, meg lehet oldani hogy egyenesek legyenek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz fotót betenni?

Vagy rossz helyről hoztad és most túl jó az étele, vagy csontosodási zavar.Azért kellene a fotó.

2013. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ezért ajánlott tenyésztőtől venni, tipikus hiba a lábak rossz állása sok szaporított fajtánál.
2013. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor lehet nem jó tápot kapott mielőtt elhoztam. képet nem tudok küldeni sajna
2013. ápr. 18. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze meglehet oldani. Legkozelebb! Nem veszel szaporitotol kutyat.
2013. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok.
2013. ápr. 19. 06:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól még hogy kicsit görbe a lába, még nem biztos hogy hibás, az se biztos hogy nem kapott megfelelő kaját, valamint az se biztos hogy szaporított.


Ennek a kutyának is görbék kicsit a lábait, az eredményeit meg meg lehet nézni...


[link]

2013. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy érdemi választ is kapj, ilyenkor még javítható, elbattyogsz vele az állatorvoshoz, és felír neki valamit ami rendbe rakja, ilyen korban elvileg még lehet vele mit kezdeni, nekem is azt mondta az állatorvos hogy figyeljem nem görbül-e meg, ha igen akkor vigyem vissza, amúgy fentebb hülyeséget írtak mert egy TK-s nak is simán begörbülhet a lába, ez fajta betegség ami előfordulhat...

Ha van rá keret akkor Zöldkagylós termékeket is adhatsz neki ezek olyan 7000Ft-tól kezdődnek, de ez önmagában szerintem kevés lesz, csonterősítő meg talán csak rögzítené ezt az állapotot, szóval tényleg vidd el állatorvoshoz...

2013. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jolvan, köszönöm
2013. ápr. 19. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:

No megkerestem én ezeket javaslom habár ezek inkább porcvédők:

Vetri Care GF600 : a 120 szemes ~8-10.000Ft

Luposan : a 600gr-os 8.000Ft de ez talán hamarabb el is fogy, illetve van 10.000Ft-ért abban 10%-al több kagyló van.


Csonterősítőt meg szigorúan csak akkor ha egyeztettél az orvossal, nem vicc... azzal berögzítheted a lábát, ettől függetlenül lehet a doki is ír fel majd neki, de ő pontosan tudja hogy ilyenkor mit kell tenni.

2013. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jolvan, köszönöm :)
2013. ápr. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!