Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kan és egy...

Mennyibe kerül egy kan és egy szuka kutya ivartalanítása?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ez szerintem rendelő függő. De egy kan kb 20 ezer körül lehet, a szuka pedig 40-50 ezer. De minden függ a kutya méretétől is, nagyobb kutya, több altató, nehezebb kivitelezés, többe kerül.
2013. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A szuka 20-25 ezer forint kb.. Csak nagyon nagy testű kutyának kerülhet 30-40 ezer forintba, úgyhogy a 40-50 ezer szerintem kicsit túlzás... A kant nem tudom pontosan 10-15 ezer forint körül lehet, de ez a helységtől is függ.

Mi két szukát vittünk ivartalanítani még tavaly, 18 ezer forint volt egynek.

2013. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Másodig vagyok.

És ha kettőt viszel egyszerre, megpróbálkozhatsz egy kis engedményt kérni.


40-50 ezer forintba eleve nem kerül egy szuka ivartalanítása, többe meg akkor sem ha nagyon nagy testű. Talán az nagy- és óriástestű kutyák ivartalanítása kerül 40E forintba, tehát erre biztosan nem kell számítanod. A külön gyógyszerköltségeket meg a gallért kell még beleszámolnod.


Ha már tudod hol akarod megcsináltatni az ivartalanítást, érdeklődj annál az állatorvosnál, aki abban a rendelőben dolgozik.

2013. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nézz esetleg ivartalanítási akciókat a zöld zebránál szuka max 20, kan max 13 ezer.
2013. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. ápr. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!