Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a Német spiccek?

Milyenek a Német spiccek?

Figyelt kérdés
Milyen a viselkedésük? és egy Német spicc(nagy) az kb. hány centcis? Vagy egy közepes az hány centis? Jó kinti kutyának is? Kb. hogyha csak úgy tudok szerezni akkor mennyibe kerül? Még nem biztos hogy lesz másik kutya de ha igen akkor is jóval később. Megvan más álatokkal/ idegen emberekkel? És ha nem német spicc akkor melyik a legjobb kistestű kutya ami kintre is jó?
2013. ápr. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] itt tudsz keresgélni kedvedre! :)
2013. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan közép spiccem van,de.. Nagyon jó jelző kutya és társ! Középben is változó a marmagasságuk..min. 30 max.38 cm lehet, az enyém 31-2. Szerintem a spiccek legyen az bármilyen méretű a jellemük ugyanolyan: eleven,mozgékony,energiabomba,vidám,igazi kis 4 lábon járó szőrmókok. A szőrük nem igényel komolyabb ápolást elég,ha 2 hetente (ha vedlik akkor hetente) 1x átkeféled nehogy sértsd az aljszőrzetét. Fontos tudni,hogy a kanok évente 1x vedlenek a szukákkal ellentétben,akik minden tüzelés után kb. 1 héttel. Szőrük könnyen alkalmazkodik az időjárási körülményekhez,szóval nyugodtan lehet kint is tartani. Nagyon értelmes kutyusok szeretnek új dolgokat tanulni,agilityben pedig tökéletesen megállják a helyüket! Viszont határozottabb gazdát igényel,következetesen és egyértelműen kell nevelni kül.ben nagyon könnyen akár a fejünkre is nőhet. Társas viselkedésükről annyit,h. nagyon jól kijönnek más kutyákkal,egyenesen imádnak játszani. Idegen emberek alatt nem tudom mire gondoltál..ha sétáltatás közben találkozik vkivel barátságos,kerítésen belül pedig egyértelműen védi a területét.:)


Remélem tudtam segíteni! Üdv: Szandra és Blackie :)


[link]

2013. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!