Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiképzésvezetői tanfolyam?

Kiképzésvezetői tanfolyam?

Figyelt kérdés
Minap láttam a miskolci MEOE hirdeti, hogy lesz. Ez pontosan mit jelent? Fel fogom hívni őket, de hétvége van és jobb szeretném hétköznap. Gondoltam addig megkérdezem itt, hogy ez miről szólna?
2013. ápr. 21. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapsz egy papírt arról, amit már úgyis tudsz. Az előadások végtére is érdekesek, az árát megéri (legalábbis legutóbb megérte), ha érdekelnek a kutyakiképzés területei, de nem ettől fogsz megtanulni kutyát képezni. Ha az a célod, hogy tanulj, járj kutyasuliba :)
2013. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illetve hát ez budapesti tanfolyam volt pár éve, amiről én beszélek, de az is MEOE, meg ez is, nagyon nem lehet más szerintem.
2013. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces kis képzés lesz, mert h 2 hét az egész....
2013. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem innen tanulnám, persze. De még is csak ad egy papírt.
2013. ápr. 21. 11:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, milyen árban lehet majd a tanfolyam?
2013. ápr. 21. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Amin én voltam, az ha jól emlékszem, 25 volt + vizsga, de az mondjuk nem két hetes volt, elég sok hétvégét töltöttem ott.
2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol olvastad a felhívást a tanfolyamra?
2013. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Facebook, miskolci meoe
2013. ápr. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!