Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok szívszórító történe...

Mondanátok szívszórító történeteket, amik a saját állataitokkal történtek meg? 15/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült hogy leállt a macskánk veséje, kórosan lesoványodott, pépes ételeket tudunk csak lenyomni a torkán, etetni, itatni kell, és már csak néhány napja van hátra. Azt hiszem ez most elég szívszorító a számunkra.
2013. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 2 éves puli kutyám,olyan okos volt h ha valaki leejtett valamit akkor oda szaladt felkapta és utána vitte.

Egyik nap mentem a suliba,siettem és kiesett a lakáskulcsom a zsebemből ő észre vette,(ez már a kapun kívül történt) és kibújt a kerítésen és futott utánam én megfordultam láttam h szalad át az úton és jött egy hatalmas nagy kukás autó és elcsapta kis drágát :(

szegény még kb másfél órát él.Addig ott ültem mellette az út szélén és simogattam,senki nem állt meg h megkérdezze h mi történt,kivéve egy öreg nénit a trabantjával.Azt mondta h pattanjak be vigyük el állatorvoshoz hát ha tudnak csinálni vele valamit.De sajnos nem tudtak.

Most is könny szökik a szemembe ha eszembe jut :'(

Drága kicsi Negróm :(

21L

2013. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyusom volt. :(

[link]

2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en kutyam valamelyik evben decemberben fialt 11kiskutyat a garazsban. Eleg hideg volt ezert osszeszedtuk a kolykoket hogy bekoltozzon a kis csalad a konyhaba. Az egyik kicsi nagyon kihult , lathatoan halott volt, letettuk a garazsba egy szekre. A tobbi kicsit kosarba vittuk be, hivtuk az anyukajukat , aki meg alig birt jarni , elegge lefarsztotta a 11kutya :) A mami kutya levette a szekrol a halott kutyust es beszedelgett vele a konyhaba a tobbihez, es addig nyalogatta , mig felebredt :)

Sajnos mar nincs koztunk az anyuka , csak a megmentett kicsi <3

2013. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2011 karácsonyán meglátogattuk a nagyszüleimet a két mudimmal egyetemben - a kisebbik akkor fél éves volt. Rákos nagyapám az előszobában szeretett üldögélni, s oda beengedték a kutyákat is a hideg elől. Én leültem a nagyapám mellé beszélgetni, aki akkor már nagyon beteg volt (pár hónapra rá meg is halt). A kisebbik mudim pedig ráfeküdt az egyik lábára. Egyszer csak nagyapám megjegyezte, milyen jól felmelegítette a lábát ez a kutya. S akkor ő átfeküdt a másik lábára is.
2013. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Jaj! nagyon elszomorít.

Nekem már 6 kutyám ment el.

Borzasztóak ezek a történetek.

sajnálom.

2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak szeretném leírni hogy elpusztult a cicánk hosszú szenvedés után. Végig vele voltunk, simogattuk, és hálátlan dolog, de vártuk mikor megy el, mert mi sem akartuk hogy szenvedjen. A szemem láttára pusztult el. 12 éves volt. :'(
2013. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!