Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos kis kutyámra...

A 3 hónapos kis kutyámra felhelyeztem a bolha/kullancs nyakörvet! Tehetek rá még egy bolha/kullancs nyakörv mellet egy másikat is?

Figyelt kérdés

amire pórázra foghatóm, meg az is rajta lenne mindig mint a bolha/kullancs nyakörv!


[link]


ilyen lánc nyakörvet tennék még a nyakára!


2013. ápr. 21. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenni tehetsz nyugodtan, bár én egy ilyen fiatal kutyának nem használnék láncos nyakörvet, csak sima bört esetleg teksztil nyakörvet. A láncosakat úgy tudom inkább fegyelmezéshez használják, de egy erőssebb rántásnál egy ilyen fiatal álatnál súlyos gége sérülést is okozhat.
2013. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen tehetsz, bár az elején furi lesz neki, hogy 2 nyaköv van rajta (vakarózni fog, de ne vedd figyelembe) MEG FOGJA SZOKNI!
2013. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm !dehogy fegyelmezésre ez nem szöges nyakörv de az igaz hogy sérülés veszélyes de majd óvatos leszek
2013. ápr. 21. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, nem is arra gondoltam hogy te nem leszel óvatos de előfordúlhat hpgy a kicsi nekiramodik főleg a kezdetis időben és megrántja magát. Ezért ajánlanám inkább a sima nyakörvet. Sajnos láttam már ilyet kutyafuttatón, meg ilyedt a blöki elkezdte magát rángatni, tekerget a pániktól a gazdi meg vitte utánna a dokihoz mert fuldoklott a kutyus. De persze te tudod mit csinálsz, én csak felhívtam a figyelmedet arra hogy okozhat gondot.
2013. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor majd váltok! amúgy ha nem írod eszembe sem jut szal köszi !
2013. ápr. 21. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen:-)
2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!