Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Imizol után mennyi idő múlva...

Imizol után mennyi idő múlva múlnak el a tünetek?

Figyelt kérdés
Babéziás lett a kutyám.(bichon) Kapott imizolt ma reggel,de még mindig sötét vöröset pisil és bágyadt.Kb.mennyi idő múlva tudhatom biztosan,hogy már nincs baj?
2013. ápr. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megszenvedtünk vele tavaly. A doki azt mondta,hogy másnap reggelre semmi baja sem lesz,ehhez képest még egy hétig kezelték,mire helyre jött teljesen. De az tény,hogy pár órán belül jobban kellene lennie egy kicsit.
2013. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az injekciótól számított 2.napon rendben volt.
2013. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem du. 3-kor kapta, este már rendesen vacsorázott. Másnapra semmi baja se volt. Mondjuk én hamarabb észrevettem, még nem volt vér a vizeletében.
2013. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neki reggel is volt étvágya,sosem volt étvágytalan,mondjuk az injekció után ki is hányta szegénykém.Azóta szinte végig aludt,remélem hamar túl leszünk rajta.Köszönöm szépen a válaszokat!:))
2013. ápr. 21. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kapna infuziót is, az nagyon sokat segitene. Az Imizol-tól sajnos lehet rosszul a kutya. Vért vettek tőle ugye????
2013. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,csak ezt az imizolt kaptuk.Az baj?:/
2013. ápr. 21. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ha mér a vizelet is véres, akkor kell az infuzió, átmosni a veséit.
2013. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!