Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel ellett a kutyám,...

Ma reggel ellett a kutyám, anyagi okok miatt és nem mellesleg azért, hogy ne kerüljenek az utcára a kölykök a 5 kölyökből 2-at elaltatunk mert nem tudjuk elajándékozni stb. De, megmarad a 3 kutyus. A depresszió így is felütheti a fejét a kutyánál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 19:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2%
Ásni kell! ÁSNI!
2013. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Anyagi okok miatt ne tarts kutyát, ha nem tudod ivartalanítatni. Gratula. Van szívetek.
2013. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Bue Sky válasza:
55%
Azt a 3 kutyust addig ne ajndékozzátok el amíg még szopnak. Ha már nagyobbak, akkor az anya kutyának nem lesz semmi depressziója.
2013. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Ez bűncselekmény remélem tudod!
2013. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Az lenne a bűncselekmény, ha utcára dobnák, vagy agyonütnék. Ez tényleg egy humánus módszer. Viszont ne legyen több kutyád!
2013. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
amikor kiderült a vemhesség miért nem ivartalanitottatok? a két kiskutya elaltatásának árából már kijött volna...
2013. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Fel nem tudom fogni, hogy akinek nincs elég pénze az miért elleti a kutyáját, csak azért, hogy utána megölje őket! Bár biztos nekem kicsi az agyi kapacitásom. Amúgy meg miért lenne baja? Neki tök mindegy, hogy 5 kiskutyája van vagy 3.
2013. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Én egynél többet nem hagynék meg.Nem lesz könnyű hármat sem elajándékozni.

Mi is hirdetünk hónapok óta a szomszédban lévő 3 gyönyörű keverék kiskutyát,0 érdeklődés van rájuk.

2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Fogamzás gátlót kapott,úgy látszik nem hatott... van ilyen.

A nagy állatmentőknek pedig üzenném,hogy: Az én kicsi kutyám egy 60 kilós kaukázusi kislány ahalic alfajból.4 éves,nagyjából minden nap sétáltatom és játszok vele,kicsi kora óta.Ez a vemhesség csak úgy becsúszott és 3 kölyök van akinek biztos helye van.


Én személy szerint azon az állásponton vagyok,hogy inkább kiskorban altattatom el,mint,hogy 2 hónap múlva szenvedjek azzal,hogy nem tudom etetni és méltó gondoskodást adni neki. Úgy gondolom elég etikus vagyok....

2013. ápr. 21. 20:37
 10/35 A kérdező kommentje:
Az altatás profiknak meg mondanám,hogy az állatorvosunk is az én álláspontomon van, és 300 ft/ kutya az ár.
2013. ápr. 21. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!