Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokassam le arról a...

Hogyan szokassam le arról a 10 hetes Dobermann kutyusokat hogy ne a térkőre, és ne a lépcsőkre piszkoljanak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy leszidod ha csinálja és megdicséred ha máshova csinálja. Ne haragudj nem bántásból kérdezem de hogy akarsz dobermannokat engedelmessé nevelni ha már ilyen alapvető dolgokban tanácstalan vagy?
2009. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. ne szidd le.. Hisz' baba még.. : ) Nem tudja, hogy mit hogy kell csinálni. Ha odapisil, ahova nem szeretnéd takarítsd föl, és késsz. Amikor pedig jó területen végzi el a dolgát, adj neki valamilyen jutalom falatot és dicsérd meg. A dobermannok lelke hihetetlenül érzékeny, ugyhogy csak szeretettel nevelheted. Sok szerencsét!
2010. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És természetesen legyél következetes!

Előző voltam!

2010. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem járnak össze-vissza piszkolni,de nagyon sok ideget ettem meg velük,éjjel nappal nem lehet nézni a kutyát hogy hol végzi el a dolgát,de amikor láttam hogy rossz helyre piszkol akkor,ráordítottam csúnyán hogy NEMSZABAD! Olyan kis bolondok a kutyák amikor kicsik :D
2010. márc. 11. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos jót tett!O_o Na de sebaj! Remélem mostmár minden jól megy.. Ha kérdésed van, ne habozz!
2010. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!