Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 mopsz kiskutyám. és...

Van 1 mopsz kiskutyám. és olyan baja volt ma hajnslbsn hogy nem birt felkelnnii állandóan oldalra borult és ki volt melegedve. Mi baja lehetett?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos megmondja.
2013. ápr. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csakis orvos tudja megmondani, utánaolvastam a neten az ilyenre még az állatorvosi tanácsadók is azt írják neten, hogy nem tudják, vidd orvoshoz!!
2013. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél a fajtánál gyakran fordul elő epilepszia, aminek hasonló tünetei vannak.

De még ha erről is van szó, akkor is nagyon gyorsan állatorvos! Egyik ismerősömnek is hasonló történt a mopsz kutyájával, szegényt egész hátralevő életében gyógyszerezni kell.

2013. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is epilepszia gyanús.
2013. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt képtelen vagyok felfogni.Ilyen esetben miért itt kérdezgetsz,miért nem vagy már orvosnál vele?

Még állatorvos se tud távdiagnózist adni.

Arról nem beszélve,hogy hasonló tünetek több betegségre is utalhatnak.

Felhívhatnád a tenyésztőt,hogy volt-e hasonló tünet más kutyájánál.Már ha tenyésztőtől vetted.

2013. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!