Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyánk is lett a hetekben...

Két kutyánk is lett a hetekben, az egyik 3 hónapos a másik kb egy éves és folyton ugrálnak és harapdálnak, már a ruháimat féltem, hogy szoktathatom le öket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 08:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy minden nap viszed őket eleget sétálni szabadon, minden nap tanítod őket, szellemileg is fárasztod, minden nap elég időt töltesz velük és elkezded nevelni őket. Azt megkérdezhetem, hogy miért vállaltál két kutyát is, ha nem tudod, hogyan kell velük foglalkozni, hogyan kell őket nevelni? Nagy felelőtlenség volt.
2013. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Mentett kutyák. mielőtt pálcát törnél, ... megölni akarták őket, befogadtuk. mindig is volt kutyám, kutyáink iskolába jártunk velük, most viszont veszélyeztette terhes lettem, nem igen tudok velük foglalkozni, férjem reggeltől estig odavan. sétálni se nagyon tudok emiatt velük menni. gondoltam kapok valami jó tippet.
2013. ápr. 22. 09:07
 3/44 A kérdező kommentje:
szaladgálni van helyük, kb 500 négyzetméter, dobálom nekik a labdát és visszahozzák. de nehéz velük. főleg , hogy a nagyobb már 1 éves, a kicsivel veszekszenek a kaján is, a kicsit külön kell etessem.Egész nap rohangálnak, de attól még ugrálnak mint a dilisek. Mindig erélyesen rájuk szólok, de nem mindig hat,..
2013. ápr. 22. 09:16
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek lefárasztva kellően. Ha volt kutyád, ezt te is tudod, ahogy azt is, hogy a kert édes kevés egy ebnek, így kár és fölösleges is velük kiabálni. Az nagyon szép dolog, hogy megmentetted őket és sajnálatod, hogy így alakult végül, de ha más választás nincs, próbálj mind a kettőnek, de legalább az egyiknek normális gazdát találni. A kölyöknek valószínűleg könnyebb lenne.
2013. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy nem leszek normális gazdijuk.
2013. ápr. 22. 09:55
 6/44 anonim ***** válasza:
48%
Amikor bármelyik ugrik, akár kiteszed a lábadat, térdedet, hogy annak ugorjon. Közben mondod, hogy nem. Ha nem próbálkozik az ugrással , akkor megdicséred.Persze, nem fog működni azonnal. Idő kell hozzá, hogy már a nem szóra is abbahagyják az ugrálást.
2013. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
köszi, azért is nehéz velük mert mindkettő ujjonan érkezett, a kicsi startból rosszalkodik, de olyan édesek, együtt alszanak már
2013. ápr. 22. 10:22
 8/44 anonim ***** válasza:
48%
Figyelmen kívűl kell hagyni.Nincs szemkontaktus,lökdösődés,egyebek.De mivel terhes vagy és gondolom nem várhatod ki,míg befejezik az ugrálást,határozottan szólj az egyiknek,hogy nem szabad.Ha tovább ugrál csapj oda egy köteg újság papírral ês zavard el .Ha amikor már nem izgatott,hanem nyugiban heverészik,odahívhatod simire.Ha nincs időd nevelni,el kellene gondolkodni,hogy gazdit keresel az egyiknek.Mert ha a pici körül csinálják ugyan ezt,vagy kenelbe kell raknod őket,vagy akkor keresel majd gazdit nekik.Most még könnyebb.
2013. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
nem szeretném őket elajándékozni. tuti nem lesznek bezárva. addig még van, megoldjuk addig.
2013. ápr. 22. 12:38
 10/44 A kérdező kommentje:

Basszus, nem értem, befogadtam 2 kutyát, maximálisan elvannak látva, szeretgetve stb, és akkor el vagyok ítélve. sztem más nem szeretgeti ugy a gyerekeit mint mi a kutyukat.

Igy, hogy együtt vannak, egész nap eljátszanak, miért adnám őket tovább. igyis annyi kidobott kutya van, aki sajna senkinek nem kell. tuti jobb dolguk lenen a menhelyen vagy a sintérnél mint nálam. Altatástól mentettem őket, na mindegy, többet itt sem teszek fel kérdést.

2013. ápr. 22. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!