Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mehetett neki a kutyám...

Miért mehetett neki a kutyám a másiknak?

Figyelt kérdés
Az Amstaff kutyámmal ültünk egy pléden majd később megjelent a másik kutyám és elkezdte szimatolni a plédet,ezt meglátta az az Amstaff és neki ment felborította a másik kutyát alig birtam szétszedni őket.
2013. ápr. 22. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk mert úgy gondolja, hogy nem Te döntesz ilyen kérdésekben. Mostanában nagy divat ez az amstaff...


Megérzésem szerint nő vagy, vagy fiatal gyerek, középiskolás, a kutyád pedig kan és nincs ivartalanítva.

2013. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs letisztázva egyértelműen a sorrend. Az amstaff valószínűleg féltékeny lett.

Ha Te lennél az alfa, akkor eszébe sem jutna így viselkedni a falkátokon belül.

2013. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én már ott sem voltam a plédnél, rég bejöttem mikor Ők ezt kint csinálták rá 2-3 órára,hogy ott ültem a kutyámmal.Amúgy az Amstaff szót fogad tisztel és elfogad falkavezérnek semmi gond nincs vele.Az,hogy kettőjük közt ez miért történ nem tudom soha nem volt ilyen.
2013. ápr. 22. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Sablon, de a neveléssel vannak gondok! Ha valóban elfogadnának a kutyák vezetőnek, akkor nem lenének ilyen veszekedések. Könnyű dobálózni azzal, hogy ki a "falkavezér", de annál ez komplikáltabb, mint hogy tudod sétáltatni a kutyát vagy megcsinál neked néhány dolgot. Az ilyen dolgok, mint ami történt nálatok, pont arra mutatnak rá, hogy még sincs minden rendben a kapcsolatotokban, valamit még sem csinálsz jól.
2013. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
milyen idősek a kutyák ? a pléden nem volt esetleg valami kaja maradék?
2013. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen neműek, mennyi idősek, mióta vannak együtt, stb. Írjál róluk valami infot.
2013. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Firestorm ***** válasza:

Attól,mert valaki nő az már nem is ért a kutyákhoz?Gratulálok,az enyém akkor jó nagy sz@r kutya lehet,hiszen egy nő neveli és érdekes módon tud mindent amit kell és nem problémás kutya.

Ennyi fafejű tuskót...


Máskor is volt erre példa,hogy egymásnak ugrottak?Ivartalanítással mi van?

2013. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

8 hónapos Amstaff és a másik 5 éves mind kettő kan nem ivartlanítottak.Máskor csak kaját vesztek össze egyik ellopta a másiktól.

nem volt a pléden semmi csak én és a kutyám ültünk ott.

2013. ápr. 22. 21:22
 9/14 anonim ***** válasza:
8hónapos a staff. most kezd majd beérni. Próbálgatja magát.. vidd el gyorsan egy jobb kutyaiskolába (cerbi, tükör suli, top mancs, alfa kutyaiskola) ott tudnak segíteni addig meg ha el kezd durvulni akkor elkülönítés..
2013. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Talán irigy lehetet a másik kutyára,hogy ő ne jöjjön oda ahol velem ült?
2013. ápr. 23. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!