Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora nyakörvet vegyek a...

Mekkora nyakörvet vegyek a kölyökkutyámnak?

Figyelt kérdés
Még nagyon kicsi, de majd jó nagyra megnő, ezért nem tudom, most mekkorát vegyek. Olyat ami állítható méretű és ha nagyobb lesz akkor is jó lesz vagy majd vegyek később is egyet? Igazából azt se tudom, hogy létezik-e olyan ami akkorára állítható amekkora lesz. Meg mivel nagy lesz vastagabb, szélesebb nyakörvet kell majd neki venni, de most amíg kicsi jó neki a kicsi vékonyabb is? Vagy milyet vegyek?
2013. ápr. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyis min.2 nyakörvet kell venned. Vegyél akkor olyat ami szélességben a mostani méretéhez jó és a mérete akkora, hogy ha a legkisebbre állítod akkor kényelmes neki, aztán ha kinőtte akkor megveszed a következőt. Azt már valószínűleg nem fogja kinőni.
2013. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kölyökre a legideálisabb szerintem a fresnapfbe kapható textil nyakörv ilyen átbújtatos és kapcsos. Azért jó mert akár centinként is lehet állítani ahogy nő a kutya.. Amúgy nem igen van olyan kutya akire nem lehet nyakörvet kapni :D Nápolyimasztifoknál szokott a sok bőr miatt probléma lenni hogy 70-80centi is lehet a nyaka.
2013. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kettőt vettünk, ha nem vagy benne biztos, hogy mi a jó méret, akkor mérd le otthon a kutya nyakát vagy vidd el (akár kézben) a fressnapfba és válasszátok ki együtt.
2013. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mérd le a nyakát és ha megvetted a nyakörvet úgy tedd rá, hogy két ujjad beférjen alá. :)
2013. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tescosat
2013. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!