Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriverekrol?

Golden retriverekrol?

Figyelt kérdés
Kutyussal kapcsolatos tapasztalatok, nevelesi tanacsadasok, elony hatrany. Kutyussal kapcsolatos tortenetek minden johet. Privatban is :)

2013. ápr. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Előnyei:

-Szép

-Barátságos

-Ragaszkodó

-Játékos

-Nagyon könnyen tanítható

-Imád apportírozni.


Hátrányai:

Nem jó házőrző, hacsak a betörő nem fél attól hogy összenyálzza.


És a sztory:

Egyszer beleestem a dunába, és nem tudok úszni. Ő oda jött, én belekapaszkodtam, és kihúzott.:D Én csak ajánlani tudom! :)

2013. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy dolgot írnék, nagyon alaposan válogasd meg a tenyésztőket! Divatfajta, minden jött-ment ilyen kutyát szaporít, így ha nem akarsz egy agresszív, ideggyenge vagy beteges kutyát, csak jó helyről vegyél! Persze ez borsos vételárat jelenthet, de ne a kutya hátrányára spórolj ezen.
2013. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Goldink van, imádom, nagyon okos. Nekem az a tapasztalatom, hogy minél sötétebb színű a kutya, annál kedvesebb az emberekkel. Eddig az összes agresszívebb goldi amivel találkoztam fehér volt, nekünk arany színűnk van. A nem sem mindegy, a lányok lopósak picit (kb havi 1szer tűnik el nekünk valami kaja), de tudják, hogy nem szabad, és utána sunnyognak, szóval tudod, hogy rosszban sántikálnak. Hihetetlen mimikája van, én kinti-benti, vagy csak benti kutyának ajánlom, ember közelben szeretnek lenni, szinte bármit megtesznek érte. A többit már leírták előttem, teljesen egyet értek velük.

És még valami, a goldi nem kutya, hanem családtag. Ha kutyát akarsz mást fajtát válassz.

2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!
2013. ápr. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!