Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud Budapesten agility-...

JaceWayland kérdése:

Valaki tud Budapesten agility-edzésekről?

Figyelt kérdés
A kutyám 5 éves, kistermetű (olyan 30cm) és szeretnék vele elkezdeni agilityzni, mert nagyon mozgékony és sok az energiája, viszont egy kicsit félénk. Ezért szeretném, hogy más (hasonló méretű) kutyákkal is tudjon barátkozni és gondolom az agilityzés megfelelő lenne. Valaki tud Budapesten (de inkább Pesten) jó kis agilitys helyet, ahol jó az oktatás és jól felkészítenek? Előre is köszönöm!
2013. ápr. 22. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pest, 14.kerület, Örs vezér térnél, de Pesten belül bárhova eltudok menni a kutyával
2013. ápr. 22. 17:35
 3/4 Eboktató ***** válasza:

Az agility egy sport, nem társasági esemény. Kutyákkal barátkozni futtatón, parkban stb helyeken lehet. Az órán nem haverkodás van, hanem figyelem / fegyelem, különben probléma is adódhat.

Félénk kutya nem biztos, hogy jól fog teljesíteni, biztosan sok időt és energiát kell majd belefektetned, ezért türelmes és hozzáértő oktatót keress.

Sajnos a 14. kerületben nem vagyok járatos, ahol meg igen, azt nem ajánlanám. De írd be a keresőbe, hogy "agility oktatás", biztosan rengeteg találat lesz, mivel mostanában igen felkapott sportág. Plusz ha jól tudom nemrég nyílt egy hely, ami kimondottan erre van ráállva, ha gondolod megkeresem az elérhetőségét.

2013. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem haverkodás van, de ahova régen jártam, ott mindig úgy végződött az edzés, hogy elengedtük a kutyákat egy kicsit játszani :) viszont azóta sajnos elköltöztünk és túl messze van a hely ahhoz, hogy elmenjünk oda bkv-val. Meg nem is az emberektől meg kutyáktól fél, hanem inkább a hirtelen hangoktól. Azért köszönöm.
2013. ápr. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!