Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit tehetek?

Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van Miskolcon egy tacskó keverék.Fekete-fehér, kan, félős kutya.Volt nyakörve de levették róla.A szomszédomnál élt ,de már az utcán él.Szerintem 10 év körüli lasssú kutya.Nagyon vékony bár szoktam neki kaját adni.CSak engem enged közel magához.De tegnap előtt kifeküdt az úttestre és majdnem elütötte a busz csak odarohantam és felkaptam.Félek hogyha nem leszek ott elütik.Mit lehet ilyenkor tenni. Az éjszakákat a buszmegállóban tölti.Kocsink nincs nem tudom elvinni menhelyre, befogadni nem tudom!!!!SOS!Mit tegyek??
2013. ápr. 22. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen sem? Valahol aludnia, ennie kell.
2013. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még estére sem sajna pedig szeretném!!!Esetleg nem hivhatok ki valami szervezetet ami elviszi?????
2013. ápr. 22. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szevrezet. A MÁSA fullon van, a Minimentők úgyszintén. a Borsodi védőrségnek meg egyetlen befogadója sincs. Hirdesd ezerrel ahol lehet, mert csak a gyepi tudja fogadni, az meg tudjuk mit jelent....
2013. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudod befogadni idegilenesen sem,akkor nem tudsz semmit se tenni max azt,hogy hordasz neki kaját és hirdeted e neten..


minden menhely fullon tele van senki sem fog kimenni szegényért


gyepin meg ugye altatják a kutyákat ha nem fogadják be ,bár lehet jobb lenne minthogy elüsse egy busz és szenvedjen az út testen!

2013. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj róla fényképeket és hirdesd! Ha megvan, akkor küld el nekem a linket!
2013. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!