Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honey Fairytales kennel?...

Honey Fairytales kennel? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

neeeem ...

annyi normális border kennel van

2013. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez miért nem normális?
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez az oldal se jó túl sűrű semmire ....
2013. ápr. 30. 22:34
 4/9 anonim válasza:

Mi a kérdés a kennellel kapcsolatban? Biztos vagyok benne, hogyha megkeresed e-mail-ben vagy telefonon a tenyésztőt, minden kérdésedre készségesen, és a legjobb tudása szerint fog válaszolni...

A honlapját láttad?

honeyfairytales.atw.hu

2013. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek onnan van kutyája. Igazából hobbi kutya. Semmi extrát nem csinálnak vele, és arra jó. Egészséges, korrekt kutyát fogsz kapni - az h kiállításon milyen lenne vagy sportban azt nem tudom.
2014. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Előre bocsátanám, hogy nem vagyok border collies, se tulaj, se szakember. De mint laikusnak, az Ursula "shadow" néven futó kutya, inkább tűnik keveréknek, mint bordernek. Az oldal csöppög, annyira szirupos, hogy az már fáj. A betűtípus az olvashatóság rovására megy. A fajtáról semmi leírás nincs, sehol egy standard leírás vagy a kutya történetéről valami leírás.....A kutyáit "érdekesen" néhol igénytelen háttér fotózta le, idióta kiegészítőkkel (pl. paróka), de nagyon nehezen lehet találni egy olyan képet, ahol a kutya kiállása, alakja, arányai látszanának. a képek többsége félig kitakart, előnytelen, semmitmondó pózokban készültek, ez takargatásra vall vagy vakságra, ízléstöréssel, (bár van fent néhány jobb minőségű kép is). A Billie nevű kutya adatlapja nem elérhető, egy másik van ott helyette, a saját honlapját nem nézte át rendesen a tenyésztő...

A szűrővizsgálatokat érdemes ellenőrizni, hogy az adott fajtának megfelelők-e, ebben nem tudok segíteni.

Én minden esetre ilyen helyről nem vennék, de ez egyéni döntés, mindenki döntse el maga, van miből válogatni.

2014. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát látszik h tényleg laikus vagy és nem értesz a borderekhez :D Pl. ők is borderek: [link]

A másik h most vagy ilyen gyorsan megcsinálta vagy nekem működik a Billie kutya...

Ok, nem mondom, h top kennel...de vannak célok, amikre nem is kell top kennelből kutya. Itt meg a kutyák normálisak, visszaellenőrizhetőek, szűrtek. Családi kutyához nem is kell több - DE kevesebb sem!!!

2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam titkot belőle, hogy nem értek a borderhez. :) A linkelt kutyák oldalai, lehetnek borderek de a "normális" border az én szememben ettől nagyon-nagyon messze van. (De nekem nem is kellene ilyen kutya.)

Az oldal nem javult meg. Itt kell megnézni a Billie és a mellette jobbra lévő kutya fényképére rákattintva kijövő oldalt, ugyan az.

[link]

2014. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez programozói hiba: ha rákattintasz a kutya nevére akkor Billie jelenik meg, ha a képre, valóban a másik kutya.

[link]


(de ha nem értesz hozzá, nem kell osztani az észt h mi a border és mi nem... egyébiránt a border pont nem egy homogén fajta)

2014. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!