Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond a kutyával?...

Mi lehet a gond a kutyával? (Német juhász)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van egy kb 1 éves német juhásza (szuka). Az utóbbi pár hónapban eléggé lefogyott. Régebben nem volt ilyen sovány. Mostanában már a bordái is kilátszanak. Kaját kap rendesen, azzal nincs gond. Féregtelenítő gyógyszert is kapott többször, biztos nem ez a probléma. Esetleg bélcsavarodása van? Vagy mi baja lehet neki? Valaki valami ötlet?

2013. ápr. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
az utóbbi pár hónapban nem jutott el az orvosig?
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem kötekedésre van szükségem. Normális válaszokat várok, ha van ötleted, hogy mi lehet a baja akkor hallgatlak, ha nincs akkor olvasgass más kérdéseket :)
2013. ápr. 22. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
ez nem kötekedés hanem TÉNY! hónapokig végignézni ahogy a kutya lefogy és még akkor is állatorvos helyett itt keresni tippeket , gyógymódot. hát gratula!
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos senki nem fogtudni segíteni láttatlanba. Egy csomó dolog okozhatja a férgeségen kívűl is. Rossz minőségű táp, pajzsmirígy probléma, felszívódási gondok... Ami tuti bélcsavarodása nem lehet mert abba már elpusztúlt volna. Jó lenne ha elvinék dokihoz aki alaposan kivizsgálja. Egyébként széklete milyen, hányszor van egy nap, kedve jó, mivel etetik?
2013. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Millió-egy lehetőség lehet, de tényleg vigye el dokihoz az a tuti. Nem biztos, hogy betegség lehet rossz minőségű táp, nem elegendő táplálék, fontos az is, hogy pontosan időben adjon neki kaját.

Ha ezeket kizárod akkor biztos beteg és ne sajnálja a kedves ismerősöd a pénzt meg az időt.

2013. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tippeket. Kedves kötekedő illető. Hidd el, ha az én kutyusomról lenne szó már régen elvittem volna dokihoz. Sajnos az ismerősömnek nem telik állatorvosra, de majd valamit kitalálunk szerintem. Köszi a NORMÁLIS válaszokat!
2013. ápr. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!