Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyobb testű tacsi...

Egy nagyobb testű tacsi keverék mamától és skótjuhász apától hogy fog kinézni és milyen természetű lesz szerintetek a kicsi?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 09:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%
Ezt úgy bírom hogy mindenki okoskodik!A kérdező egy kérdést tett fel, és az első kommentelő is már az osztást kezdte holott nem is tudja miről van szó!Honnan tudod hogy az a kutya nem véletlenül szökött ki, és úgy sikerült összehozni a kiskutyákat.Nem feltétlenül arra kell gondolni hogy direkt így akarták!A kérdező csak egy kiskutyát szeretne "örökbe" fogadni.Miért annyira rossz dolog az?örülni kellene inkább hogy talál gazdit a kiskutya, minthogy kirakják az utcára!Mindenben csak a rosszat látjátok!És le lehet pontozni emaitt, pont lesz.rom :)
2013. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%

Nincs véletlen alom! Ha a szukát véletlenül is fedezi be a kan, akkor is van 2 hónap az ivartalanításra utána! Ha a gazdák erre se képesek, akkor azt azt jelenti, hogy mégis akarták a keverék kölyköket, hisz nem tettek ellene semmit! De esetleg ha használnád azt a kis eszedet, te is rájöhetnél erre, Kinguska!

És kérdező, fizetsz a kölyökért? Remélem nem. De egyáltalán, miért is gondolod, hogy ha szaporítót támogatsz az ugyan olyan, mintha menhelyről hozol el kutyát? Nem mondom meg, mit tegyél, de különös módon én egy felelős gazdát sem ismerek, aki szaporítótól vett magához kutyát, pedig elég sokat forgok kutyások között! Tudod, a kutya választás az egyik legnagyobb igazolás arra, hogy ki milyen ember és gazda!

2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%
Szóval mi rosszak vagyunk, te viszont nagyon okos!Igazad van.Szerinted az országban ez az egyetlen alom ahol ilyen kiskutyák születtek?Ez ellen nem lehet tenni, míg a törvény nem írja elő!Addig pedig mindig lesznek ilyen kiskutyák!És ha te azt támogatod hogy inkább végezzék egy zsákban, minthogy gazdájuk legyen akkor nem is tudom ki a humánus ember. Igazi állatvédő vagy..., gratulálok.
2013. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
23%
Te jó ég 12-es!Ezt te komolyan is gondolod?
2013. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
20%
Igen, komolyan gondolom, hogy inkább menhelyről, gyepiről vigyék haza a kutyákat, ne pedig a mindenféle mocskos, alja szaporítótól! Mert elég lenne ha csak egyszer a nyakán maradna az alom, már elmenne a kedve a további kölyök gyártástól! De sajnos az a baj, hogy amíg így gondolkoznak az emberek, mint a kérdező, vagy mint a drága kinguska binguska, aki pláne még reklámozza is a szaporítókat, addig semmi pozitív változás nem lesz! Addig csak nőni fog a gazdátlan kutyák száma, mert hát a kölyköket el tudják passzolni az emberek. Hát, köszönöm ezt a hozzáállást minden felelős gazda és állatvédő nevében!
2013. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Te egy álomvilágban élsz.Tudod mit tesznek azok akiknek nyakukon maradnak a kiskutyák?Kirakják az útra!A következő alomnál meg nem is várják meg hogy kinyissák a szemüket, ássák el őket!Ha szerinted az jobb hozzáállás akkor gratula.Én nem a gazdákat támogatom, ezt fogd fel, hanem azoknak a kis állatoknak az életét akiknek amúgy az a sors jut hogy elássák vagy kirakják őket!Ha nem tetszik, lehet megváltani a világot!Nem otthon ülni a gép előtt!Ha annyira zavar ez a dolog, akkor gyűjts aláírásokat hogy foglalják törvénybe hogy minden kutyát ivartalanítani kell. persze hogy jó lenne!De lehetetlen!Addig pedig csak így lehet segíteni ezeken a kis állatokon.
2013. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%

Te vagy tévúton, kedveske! Ahelyett, hogy a szaporítókat ajánlgatnád, esetleg az olyanoknak kellene segítened, akik tesznek is valamit az állatokért! Az összes menhelyi, gyepis kutya a szaporítók miatt került be! Az összes utcán élő, láncon tartott kutya a szaporítóktól került ilyen helyzetbe! És te még azt mondod, hogy ezeket a szaporítókat pénzeljék és segítsék az emberek? Mégis milyen ember vagy?

A kérdező elmegy például egy expresszes hirdetésben talált kutyáért, azért vagy fizet, vagy nem (persze fog, mert az ilyen mocskos emberek, akiket annyira a szárnyaid alá vettél úgy is kérnek pénzt a kölyökért), elhoz egy kutyát. Ha az alomból csak egyetlen kutya hozott némi pénzt, már megérte a szaporítónak gyártani egy rakat kölyköt és ezért legközelebb is befedezteti azt a szerencsétlen szukát! Inkább ezt kellene megérteni! De ha még ingyen is adják a kiskutyát (persze akkor valószínűleg se oltásokat, se féregtelenítést, se chipet, se normális tápot nem kapott az a szegény állat), akkor sem fog leállni az elletéssel a gazda, mert hát mégis csak lett gazdája a kutyáknak. Csak úgy változhat meg ez a mostani állapot, ha a szaporítók munkáját senki sem segíti! De te ez ellen vagy látom. Tán te magad is kutya gyártásból szerzed a konyha pénzt? Valahogy nem lepne meg...

2013. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
24%
Mondom, menj ki az utcára és tüntess!Hajrá.Az hogy én mivel foglalkozom az a legkevésbé se érdekeljen.A feltételezések gyártása rossz emberi jellemre utal.A panelrengetegből könnyű osztani az észt! :) meg sem lepődök.Na de én itt befejeztem.Neked is megvan a véleményed, nekem is. Vannak olyan és ilyen emberek is, ilyen a világ.El kell fogadni.A kérdező nem vitát akart, meg kioktatást, csak egy egyszerű kérdést tett fel.Amire azt hiszem valamilyen szinten kapott választ. Minden jót.
2013. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem örülök hogy ilyen vitát csináltatok ide. Már teljesen mindegy hogy jött létre az alom. Vannak kiskutyák és gazda kell nekik! Nem pénzelek senkit. Menhelyen nem találtam ilyen kicsi kutyákat, nagyobbat meg nem fogok befogadni mert sok gyerek van a családban és menhelyen szinte minden kutya problémás amit nem egy gyerekes családnak kell helyrehozni.
2013. ápr. 23. 13:51
 20/29 anonim ***** válasza:
48%
Valóban romlik ennek az oldalnak a színvonala. Borzasztó, hogy milyen szaporító fanok irkálnak ide. Kérdező, szégyellheted magad, hogy ennyire nem veszed a fáradságot, hogy esetleg utána nézz, máshol, más menhelyeken vannak-e kis kölykök. El tudom képzelni, hogy ezzel a hozzáállással mégis mennyire leszel normális gazda...
2013. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!