Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar befeküdni a...

A kutyám nem akar befeküdni a kutyaházába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
játékért be megy de jön is ki , ha alszik is inkább a fűvőn , vagy a betonon teszi. pl tegnap szakadt az eső de akkor se ment be a házába inkább szét ázott miután már nagyon megázott sírt hogy engedjem fel a teraszra. nem tudom miért nem megy be a házába valami ötletek hogy szoktassam be ?
2013. ápr. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Tegyél be jutifalit és légy türelmes, hogy birtokba vegye. De erőtesd. Rá fog ő jönni magától, csak idő kérdése.
2013. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az én kutyám 5 éves és nem ment be sose a házába.A mai napig nemtudom miért.Pedig ide oda lett téve hátha bemegy,lett másik ház az se volt jó:-)Végül feladtam,a teraszon van neki egy helye ahova fekszik van neki ott egy pléd azon elvan.Nem lehet vele semmit csinálni,ha nem akar úgyse megy be.-)
2013. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
tegyél be neki ennivalót. esetleg fektesd rá egy pokrócra kinn és aztán a pokrócot, amit ne moss ki , maradjon meg a szaga, azt tedd be a házikóba.
2013. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Minek erőltetnéd be, ha egyszer nem tetszik neki? Majd bemegy, ha megunta az ázást.

Esetleg próbáld meg kideríteni, mi a problémája a házzal. Talán éppen az, hogy erőltetted, és csak egy kicsit békén kéne hagyni vele. Vagy nem tetszik a fekvése, a pléd vagy bármi, ami benne van, túl kicsi, túl nagy... Próbálkozz, de ne erőltesd.

2013. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szerette a házat, csak szakadó esőben ment be. Ha megoldható, akkor próbálhatod máshova tenni. Fontos, hogy a kutya lássa a kertkaput és az utcát, esetleg a ház bejárati ajtaját, mert ha semmit sem lát a történésekből, akkor tuti el fogja kerülni. Ha van egy szokásos fekhelye a füvön, vagy a betonon, akkor megpróbálhatod áthelyezni oda is, de ez nem garancia. Lehet, hogy a te kutyád sem fog soha bemenni.
2013. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozó fasszfejeknek. Első voltam. Biztos nem a volt releváns a válaszom a kérdéshez. Biztos a szélmalmok működéséről írtam vagy a bicikliláncról. Nem?
2013. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!