Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez tényleg igaz lenne?

Most ez tényleg igaz lenne?

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam kolleganőmnél. Van egy fiatal (nincs egy éves amstaff, pitbull???) kutyájuk. Aranyos meg minden, de én azt hittem hogy azoknak is vágják a fülét. Rá is kérdeztem de azt mondta, hogy "onnantól harci kutyának minősül". Sosem hallottam ezt még, igaz nem is vagyok kutyás, mert utoljára 5 éve volt kutyám, egy újfundlandi, aki 12 évesen ment el.

2013. ápr. 23. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy blődséget mondott a kolléganőd.
2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem is annak tűnt, de annyi hülyeséget magyaráznak már, hogy nem akartam "letorkollni". Főleg hogy a tesójáé a kutya, és az világosította fel kollaganőmet is erről a dologról.
2013. ápr. 23. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

annyiban igaza van hogy ha vágva van a füle akkor gyakrabban nézik harcikutyának :D füllel a legtöbben fel se ismernek egy pit/staffot ^^


Amúgy már tilos a fülvágás itthon :)

2013. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
26%

Szerintem is butaság. A fülvágottságnak semmi köze ahhoz.

Ha le van vágva akkor is harci és ha nincs akkor is.

2013. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. ápr. 23. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is levágatom a fülem, és onnantól harci csajszi leszek :D mint Xena :D
2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képet kérek róla :D Amúgy inkább valami harci-kobold lennél úgy..
2013. ápr. 23. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!