Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáink érezhették, hogy...

Kutyáink érezhették, hogy földrengés lesz?

Figyelt kérdés

Gödöllőn lakok és éjszaka volt egy kisebb földrengés.

Viszont ami feltűnt,hogy a földrengés előtt kb egy órával a kutyák elég nyugtalanok voltak ugattak is és járkáltak össze vissza a lakásban.Aztán arra keltem,hogy újra ugatnak éppen szólok rájuk amikor az ágy elkezdett remegni és minden a szobában remegett, a kutyák a nappaliba voltak és nem jöttek be a szobába csak amikor elmúlt a földrengés.Még utána is egy darabig járkáltak ide-oda..majd befeküdtek az ágy alá.


Ha hallanak is vmi zajt pl szomszéd vagy kint vmi,akkor is ugatnak párat és vissza jönnek a szobámba,de az éjjel nagyon sokat járkáltak,nemt találták a helyüket leültek és felálltak és mind2 kutya..


ezek szerint érezték,hogy lesz vmi?


2013. ápr. 23. 15:41
 1/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
72%

Igen, megérzik. A többi állat is nem csak a kutyák előre megérzik a természeti csapásokat. Földrengés, szökőár.

Érzékenyebben reagálnak rá mint az emberek.

2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém az tuti nem érezte mert, aludt egész este és éjjel is. Én sem ébredtem fel, aludtam mint a bunda.
2013. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ébren voltunk, de a kutyák felől össze is dőlhetett volna a ház. Kell egy macska... :D
2013. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bp-en lakunk, a kutyám éjfél fele nézett a semmibe és morgott, pedig itt nem is lehetett érezni. Tök ijesztő volt, mert nem egy morgós kutya.
2013. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát azt gondolom,hogy ijesztő lehetett :D
2013. ápr. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!