Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy reagálnátok erre?

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Múltkor sétáltam az utcán és ott volt egy nő a kistestű kutyájával, de jött egy pasi egy nagy testű kutyával. A nő az kikerülte őket nagy ívben, lement a járdáról a virágágyások közé és ott akarta megvárni míg elhaladnak mellette. A nagy kutya nyugodtan sétált a gazdájával, amikor odaértek a nagy közelebb akart menni a kicsihez, csóválta a farkát, a kicsi meg csak ugatott, szokásos flexis szituáció. Erre a pasi ölbe kapta a kutyáját egy jaj vigyázz, bántani fog felkiáltással és elindult vele, de már félúton elkezdett röhögni mert nem bírta tovább, hát én sírtam a nevetéstől :D A nő teljesen elhűlt, nem tudott mit kezdeni a dologgal,de azért leesett neki az irónia mert elég rosszalló fejet vágott...a mai napig nevetek ha eszembe jut :D
2013. ápr. 23. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha felbírnám kapni a sajátom akkor eljátszanám én is :D Valszeg ha ilyet látok akkor én is szakadok 1-2 hétig
2013. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:DDDDD én nagyon röhögnék és nagy tapsot nyomnék a faszinak:D
2013. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon vicces.:D

Nekem is kicsi kutyám van, de ugyan úgy ismerkedhet nagyokkal is, nem kerüljük ki őket. Csak akkor nem engedem oda, ha pórázon vannak, de akkor a kicsikhez sem.


A környéken lakik egy kau, és akár hányszor meglátjuk egymást, a gazdája rögtön megfogja. Tőle emiatt tartok egy kicsit, mert gyanús hogy mindig megfogja ha közelítünk.

2013. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó :DDD Ha fel tudom emelni,akkor én is megcsinálom :DDD

Úgyis van egy dilis plázacica,aki a begyünkbe van a dilis csivavájával együtt.


/Az ő kutyája harapta meg az enyém orrát,és mi vagyunk a neveletlenek.Az enyém nem reagált,ott hagyta mert magamhoz hívtam.Staffom van/

2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Így leírva vicces, de miután az én kistestű kutyámnak már 4x ment neki nagytestű minden ok nélkül, valahol megértem a nőt...

Nagyon ügyelek a szocializációjára, a legtöbb nagytestűhöz odaengedem, és nincs is vele semmi gond, de néha eszembe jut, hogy ha bármi történik, az én kutyám gerincét egy harapással ketté tudná roppantani egy nagyobb testű kutya.

Persze hogy az a gazdi nem aggódik, akinek nagytestű kutyája van, náluk sokkal kisebb az esély, hogy komolyan megsérülnek.

2013. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én is szakadtam volna a röhögéstől :)

Ez sajnos mindennapos, hogy felkapkodják, elrángatják...


Egy hideg téli estén sétáltunk bearded collie-s ismerősömmel és a két kutyával a lakótelepen, póráz nélkül. Szemben a járdán jött egy rakás kistestű kutyás gazdi mopsszal, fehér izékkel, csivivel, stb...legtöbbjük pórázon, 1-2 szabadon. Kutyám kikerülte őket, pár kiskutya jött őrjöngve, erre odaszóltam Argos-nak, hogy "gyere, mert megesznek vacsira" :) Aztán az egyik kiskutyás mondta a kutyájának, hogy gyere gyorsan, mert ott a nagy kutya...morgolódtak a gazdik...hangosan megjegyeztem, hogy persze az nem gond, hogy a kis vakarcsok ugatnak-vicsorognak...de ha a mi két "nagy" kutyánk művelné ezt, már meglincseltek volna...

2013. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem is azért tetszett annyira, mert nagy kutyám van és mi is mindennap csúnya nézéseket meg beszólásokat kapunk a kiskutyásoktól. Sajnos én sem bírnám el a kutyám, pedig jó lenne egyszer bejátszani ezt :D

5-ös! Erre csak annyit mondanék, hogy az én kutyám is volt 4 kg-os egyszer régen és akkor sem féltettem a nagy kutyáktól. Vannak azok a nagy kutyák akiknek látszik a testbeszédén egyértelműen, hogy nyugodt, játékos, nem feszült, nem agressziv és sajnos ezt a kistestű kutyák gazdái képtelenek észrevenni...és ami a legrosszabb, hogy a kistestű kutyák 80%-a "ordít" miközben az én kutyám kb észre sem veszi és még ők kerülnek ki és még ők néznek ránk úgy, hogy mekkora egy sz.r vagyok, hogy közösségbe viszem ezt a gyilkos kutyát. Nem veszik észre, hogy igazából nekik kéne a föld alá süllyedni szégyenükben, hogy nem bírják megnevelni a kutyáikat. Kivételek mindig vannak és amikor ilyennel találkozom én örülök a legjobban :)

2013. ápr. 24. 08:50
 8/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Igazad van kérdező!

Az a legidegesítőbb, mikor a kutyám szabadon kerüli ki az őrjöngő kis vakarcsot és gazdáját, rájuk sem hederít, de a k...gazdi még visszapofázik...ilyenkor szoktam mosolyogva kioktatni a helyzetről...sokszor még rákontrázok, hogy igen, nincs póráz, mert jól nevelt a kutyám...ellenben az ő kiskutyájára még SZÁJKOSÁR is kéne, mert agresszív, és törvény szerint a köztudottan harapós-támadó kutyákat csak kosárban lehetne sétáltatni :D

2013. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én általában csak legyintek egyet vagy mosolygok, de ha valaki nagyon pánikol akkor van, hogy még direkt szivatom :P Ha kikerülnek és elém kerülnek, megcsinálom, hogy megcsörgetem a nyakörvet és kiáltok egyet, hogy állj meg gyere vissza :D Olyan gyorsan embert megfordulni is ritkán látok :D A kedvenc sztorim amikor én voltam a "hibás": Mentem az utcán, csivava szemben velünk,már majd megölt minket, a gazdi felemelte a pórázzal, hámban volt a kutya, de valahogy kicsúszott belőle, ránk nézett vakkantott egyet és elszaladt, de úgy rendesen ki a világból. Gazda pánikolt és még én voltam a hibás, hogy a hülye kutyám miatt történt ez. ??? 1.Nem volt oka örjöngeni a csivavának, a kutyám legalább annyira meglepődött a viselkedésén mint én. 2. miért kell felemelni mint egy szatyrot. 3. ha a kutya nem visszahívható miért is én vagyok a hibás? Másnap megint találkoztunk, a kutya vele volt, szóval a világból nem szaladt ki csak majdnem :D
2013. ápr. 24. 11:44
 10/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nekem is egy "kis fehér izém" van, és igazából elég rosszul esik olvasni amiket írtok. :( Nem szabad általánosítani, mert vannak normális kicsi kutyások is, sőt a legtöbb az. Csak van néhány idióta, és miattuk szégyenkezhetnek a normális gazdik....

És a "kis fehér izém", egy nagyon jól nevelt és szocializált, roppant okos törpeuszkár. Ők is ugyan olyan jó kutyák mint a tieitek, csak gazda kérdése, hogy mit hoz ki belőle.

Tudom, hogy ezt tudjátok meg minden, csak azért írtam le, hogy tudatosítsam, hogy nem minden kis termetű kutya idióta!

2013. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!